Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vélemények? Nektek melyik...

Vélemények? Nektek melyik vált be?

Figyelt kérdés

Ezekről a kutyatápokról gyűjtök véleményt. Csak olyan írjon aki etet/etetett vele. Véleményekre vagyok kíváncsi esetleg besorolná egy 5ös skálán.

-josera lamb and rice

-happy dog natur croq

-happy dog supreme sensible africa

-Bosch Adult Hal & Burgonya

-Bosch Adult bárány & rizs

-ACC High Energy bárány/rizs



2015. jan. 2. 18:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezek közül konkrétan egyikkel sem etettem. A joserából a kids-el és a festivállal, ezek beváltak, alapból jó tápnap tartom a joserát, főleg az emotion termékcsaládot.


Illetve ACC-vel is etettem, de a simával, nem a high-al. Azzal annyira nem voltam megelégedve, nem volt szép tőle a kutya.

2015. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát igen a Josera jó ;).
2015. jan. 2. 18:18
 3/13 Hovarju ***** válasza:
100%

Ezek közül csak a happy dog natur croq-al etettem huzamosabb ideig. Nekünk bevált.

A joseraból egy kóstoló csomagot próbáltunk, azt is szívesen ette a kutya. A többiről nincs tapasztalatom.

2015. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Most mivel etetsz?
2015. jan. 2. 20:40
 5/13 Hovarju ***** válasza:
100%

Jelenleg Arion senoir-t eszik a kutya. (ezt nyertük)

Kicsit tartottam tőle, mert csirke alapú, de nagyon jól bevált. A kutya szívesen eszi, a széklete, kedve normális, és az ára is elfogadható. (azt hiszem ha elfogy, ilyet fogok rendelni. 8000 Ft körül van 15 kg.

2015. jan. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Hovarju ***** válasza:
100%

Egyébként kölyök korától kezdve kb.3 éves koráig Acana bárányos tápot evett. Ezt nagyon imádta, de mostanra elég drága lett. Aztán egy rendezvényen nyertünk egy 15kg-os Happy Dogot és ez annyira bejött, hogy kb.2 évig ezt kapta.

Aztán megnyertük ezt a mostani tápot, és ez is remekül bevált.

2015. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Acanával én nem etettem csak a tesóm,de hát nem is jellemezném milyen rossz volt nekünk.

Nagyon sok szuperprémium,prémium tápot kipróbáltunk hát 90% a nekünk nem vállt be.

ARION Breeder Salmon & Rice evvel vannak tapasztalataim , kb. annyi elment ,de ezért az árért inkább Josera.

Josera Lamb Rice é Farmina Top Salmon nekem ez vállt be .

Csak nemsokára érkezik a harmadik kutya és ezeket a tápokat veszik ,dícsérik és gondoltam kikérem a véleményeteket.

Én is sokat kísérleteztem,de így kevesebbet kell, ha van távpontom ;)

Josera lamb ricét se ajálják nagy mozgásigényű kutyának nálam mégis bevált. Top farmina meg elejétől tökéletes volt.

2015. jan. 2. 21:29
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
A házikoszt. 16 évig élt, pedig már betegnek született.
2015. jan. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez nem tartozik a kérdéshez.

Házikosztal nem etetek kutyát a maradékot a disznók kapják.

2015. jan. 2. 22:05
 10/13 compactegon ***** válasza:

miénk is tápot kap, de a házikoszt néha elengedhetetlen :)

a jó húslevesnek farháttal nincs párja, kérdezd a kutyámat :D (most pro plan-t eszik, de végigette a palettát az Orijen, Josera-n kívül). legjobban a pro plan, és a eukanuba vált be, illetve az acana, gondolom az íze miatt zabálta két pofára. illetve imádta a happy dogot, de megkérdőjelezhető volt a minősége széklet alapján.

2015. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!