Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek milyen hajbalzsam valt...

Evelin9876 kérdése:

Kinek milyen hajbalzsam valt be? :D Tudtok ajanlani valamit amitol tenyleg szep lesz a hajam?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj, vagy Lush-tól a Veganese balzsam váltak be nekem legjobban.
2013. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Most ezt használom: [link]

A hajam valami mesésen fényes, nem nehezedik el tőle és nem is töredezik.

A következő ez lesz, már meg is vettem: [link]

Az argánolajról nagyon sok jót mondanak úgy hogy kíváncsi leszek rá, remélem ez is beválik :)

2013. nov. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

2 kedvencem van

1, egy sűrű inkább pakolás állagú balzsam: Alverde intenzív regeneráló. Ezt inkább csak havonta használom.

2, totális kedvencem: Faith In Nature ginkós balzsam, csodálatos.


kedves előző hozzászóló: az argánolaj tényleg csodás, de remélem tudom, hogy ez a balzsam nem sokat lát belőle :) szerintem a tiszta olajjal jobban járnál.

2013. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem is jó az Alverde gránátalmás-aloe verás pakolás. Én minden héten használom, és kb. percig szoktam fent hagyni. Ha elmegyek vágatni a hajamból, akkor ezt szoktam rendelni: [link]

Ez egy növényi por, ami szintén pakolásként kerül a hajamra, és kb. -másfél hétig teljesen megakadályozza a hullást.

2013. nov. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy az amlapakolás sötétítheti as hajat, szóval ha szőke vagy, akkor ezt mindenképp vedd figyelembe, és előtte min. hónapig nem lehet hajat festeni.
2013. nov. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
dove argánolajas illetve fructis 3olajos balzsamja. Mindkettő írtó jó a száraz hajra.
2013. nov. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Wella Pro Series Repair vált be. Fenékig érő hajam van, de ettől nagyon puha, fényes, és nem szárad ki. A húgom is ezt használja mióta ajánlottam neki egy-két éve (neki csípőig érő haja van), meg nagynéném is csak ezt veszi, mióta mondtam neki. :D

A Rossmannban 999 Ft egy flakon, de ebben fél liter van a 200-250 ml helyett, nagyon sűrű is, így sokáig elég, szóval árban jó.

Ezen kívül még a Pantene, amit néha használok.

2013. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kallos Latte pakolást ajánlom, én azt használom balzsam helyett, iszonyat jó puha, és szép tőle a hajam.
2013. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kallos :)
2013. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kallos keratinos.
2013. nov. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!