Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vigyem el így kutyaiskolába?

Hogy vigyem el így kutyaiskolába?

Figyelt kérdés
A kutyám (tacsi szuka) fél minden más élőlénytől, de csak utcán. Elvihetem így kutyasuliba? Félek, mert biztos rettegni fog a többi kutyától. 5 hónapos most

2015. febr. 6. 19:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem ugyanez volt a problémám, egy kistestű, keverék, mentett kiskutyám van, kb 4 hónapos volt mikor hozzám került. Nekünk az Akela Kutyaiskolát javasolták, ott is a kutyaóvoda foglalkozást. Nagyon féltem, pont ettől mint te, hogy mi van ha félni fog, meg sok a nagy kutya meg ilyenek. Elmentünk és nagyon nagyon jó volt! Az első alkalommal velünk teljesen külön foglalkoztak, csak a kiképző 2 saját, nagyon kedves kutyája volt velünk a pályán. Utána már bementünk a csoportba és ott is minden rendben volt. Az első pár alkalommal nagyon félt, de az oktatók segítettek, hogy mit hogyan csináljak, hogy ne erősítsem meg benne ezt a félelmet. Most már 2 hónapja járunk és rengeteget változott! Már kezd játszani is a többi kutyával, de egyáltalán nem fél tőlük!

Szerintem keresd fel őket és érj egy időpontot, mond el, hogy ez a gondolod és biztos, hogy fognak segíteni!

2015. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!