Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez amiatt lehet, hogy kan,...

Ez amiatt lehet, hogy kan, vagy ez egy normális dolog?

Figyelt kérdés

Van nekünk egy puli-pumi keverék kan kutyánk. Az udvaron szabadon van, ezért ha kimegyek levegőzni, állandóan követ, mivelhogy hűséges. De vannak nekünk gyümölcsfáink, és nagyon területünk van, mint az átlag kertes házaknak. Mikor sétálok a mögöttünk levő réten, megállok egy pár pillanatig, vagy felmászok egy fára, és elkezd a két hátsó lábával, mintha ásna, úgy kaparni. De a két lába hátrafelé kapar. Ez mit jelenthet? Régebben nem csinálta, csak kb. 1 hónapja láttam ezt nála először. A kutya 2 és fél éves. Fűnél, és talajnál is ezt csinálja.

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. febr. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szétszórja a saját illatanyagát.
2015. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ! :)
2015. febr. 15. 12:23
 3/5 Veru10 ***** válasza:

Az tuti nem azért van,hogy kan.


De lenne egy pár kérdésem:Tényleg felmászol a fára?

Hogy jön az oda,hogy mekkora az udvarotok?

Hány éves vagy?

2015. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves Veru10 válaszoló/kérdező!

Nem értem, ezek a kérdések hogy jönnek ide? Csak leírtam, amit gondoltam, fontos lehet. Ez most miért jelent Önnek problémát? Amúgy 14 éves vagyok, és felmásztam kemény 1 méterre a talajtól.Én csak megkérdeztem, mi ez a reagálás, vagy mozdulatsor a kutyánknál. A területünkkel azt akartam kifejezni, hogy a kutya bármerre szaladhat, és sokszor megteszi, hogy a két hátsó lábával hátrafelé kapar.Előre is köszönöm erre vonatkozó kommentjét! :)

2015. márc. 24. 16:28
 5/5 Veru10 ***** válasza:
Szerintem akkor ez teljesen normális,és az egyáltalán nem függ attól,hogy mekkora az udvarotok,amúgy én meg 10 éves vagyok.
2015. márc. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!