Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy éves kutyám értelen, én...

Egy éves kutyám értelen, én meg értetlenül éllok elötte?

Figyelt kérdés

egy éves kuytám jol nevelt okos iagzi kics, sokat foglakozok vele.


DE meikor el kell mennem itthonrol és kint van az udavaron felsá mindent méteres lyukaka vannak mindenhol. bármit csinálhatnék szerintem agyon is üthetném se érti meg hoyg tilos, mindent kiprobáltam de ÁS ás ás és ás..

nagyon frusztrált vagyok nagyon jo lenne ezen tullendülni mert az idegeimen táncol mikor hazajövök és meglátom hoyg mit müvelt.

minden parancszsvat teljesit okos , ügyes de ezt képtelen vagyok rábirni hogy ne tegye!!!!!


mit csináljak???


2015. febr. 24. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit foglalkozol vele naponta? Általában akkor ásnak, ha nincsenek kellően lefárasztva.
2015. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

minden nap foglakozok velebent avn de mikor munkába megyek kint van és ezt csinálja


napi 2-3 ora plusz állando jelenlét

2015. febr. 24. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Unatkozik vagy frusztrált valamitől. Ha csak akkor ás, amikor nem vagy otthon, akár a szeparációs szorongás is megnyilvánulhat így. De nagyobb a valószínűsége, hogy nincs kellően lefárasztva, nincsenek lekötve az energiái, ezért talál magának elfoglaltságot.

Megoldás lehet, hogy a lakásba zárod amíg nem vagy otthon, vagy ha nincs lakáshoz szokva, akkor egy tágas kennelbe. De emellett sokat mozogsz is vele, sétálni viszed, tanítod minden nap, hogy kellően elfáradjon.

2015. febr. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szeparációs szorongás, és/vagy nincs rendesen lefárasztva. Sétálni viszed? Kerestetsz vele, labdáztok? Falkavezérség rendben van?
2015. febr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2-3 órában mit csinálsz vele? felkereshetnél egy kutyasulit ott tuti tudnak segíteni. :)
2015. febr. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!