Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Egyéb kérdések » Egy kis falusi cba-ban besípol...

Egy kis falusi cba-ban besípoltam. Sokat járok oda, ismernek.2 percig álltam ott értetlenül, de az eladók leszarták így eljöttem. Ti mit csináltatok volna?

Figyelt kérdés
2015. jan. 5. 14:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenki értetlenül állna a helyedben. Ezek a lopásgátló rendszerek néha "túlreagálnak" ekkor a sorozatos jelzések miatt az eladók már "tojnak" az egészre. Természetes, hogy ilyenkor megállunk hogy mi van. De az már nem a mi dolgunk, hogy átnézessük a szatyrot, hogy melyik áru miatt sípolt a rendszer.
2015. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sok volt rajtam a fém (láncok) aztán nem csináltak semmit. Gondolom azok zavarhatták be, vagy a könyvembe beleragasztott lopásgátló. Nem tudom. Remélem nem keresnek meg, nem plakátolnak ki, nem visz el a police.
2015. jan. 5. 14:36
 3/3 anonim ***** válasza:
29%
Ajj, ennyire nem lehet szükséged figyelemre. Inkább menj a Facebookra, és írd ki, hogy "szar az élet", és akkor majd a "barátaid" törődnek veled. Besípoltál, rád se köptek, tedd túl magad rajta!
2015. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!