Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen az és hogyan vehető...

Milyen az és hogyan vehető észre ha a kiskutya fülében meg van törve a porc? Érdemes fülragasztással próbálkozni?

Figyelt kérdés
Sziasztoook! Yorkie kutyusról lenne szó, tegnap kaptam, 8 hetes a kiskutty, és mivel első álló fülű kutyum, nem vagyok tisztában ezzel a fülragasztásos dologgal. A kérdés az lenne, hogy ha olyan a genetikája, ígyis úgyis fel fog állni a fülecskéje, vagy érdemes ragasztani? Valamint azt olvastam egy fórumon, hogy hogyha nem olyan a genetikája vagy megtört benne a porc akkor ígysem úgysem fog felállni, és hogy ragasztásnál is arra kell figyelni, hogy nehogy megtörjön a porc. Én most megpróbáltam neki ragasztani, de inkább levettem, mert le akarta rázni, meg nem akarom itt kínozni szegényt ha nem muszáj, és tudom hogy hülyeség, de attól félek hogy megtörtem a porcot... :'D Tudnátok nekem ebben segítnei? Előre is köszönöm a válaszokat. :)
2015. márc. 8. 12:11
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
igen tudom, de a kérdés igazából nem erre irányult, nem az volt a lényeg hogy ragasszam e, hanem hogy honnan tudom hogy eltört e a porc, vagy lett e bármi baja, és mindenre kaptam választ igazából csak a kérdésre nem. A kutyáért nem én mentem, én ajándékba kaptam, csak a papírjairól tudom hogy honnan és kitől, de akkor az lesz, írok neki, úgyis megkérte a családomat amikor elhozták hogy majd küldözgessek képeket. Mindenesetre köszönöm :)
2015. márc. 12. 15:23
 12/13 anonim ***** válasza:
Nyilván azért nem érkeztek válaszok a kérdésre, mert innen, a távolból senki nem tudja megmondani ezt hogy eltört-e a porc vagy sem. Állatorvosnál lenne több esély ezt kideríteni.
2015. márc. 13. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
8 hetesen nem törik el a porc:)))) Ha nagyon aggódsz, akkor támogasd meg alul a füleket. a németjuhászok, malik fülét sem kötik, mégis feláll nekik, és náluk sem áll mindegyiknek 8 hetesen. a porok izületek erősitésére, védelmére adhatsz neki valamilyen zöldkagyló alapu készitményt.
2015. márc. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!