Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezek a kiskutyák szerintetek...

Ezek a kiskutyák szerintetek valóban akiták?

Figyelt kérdés

Szerintetek fajtatiszták? Nekem a szőrzetük hosszabbnak tűnik, mint a kennelben látott akitáké, de nagyon édesek. :)


[link]


[link]


[link]


2015. ápr. 12. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
OLX-en ritka, h kapsz fajtatiszta kutyát. Inkább a hirdetést linkeld be, könnyebb lenne eldönteni!
2015. ápr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tündériek,de sajnos nem akiták szerintem.Kérlek linkeld a hirdetést,vagy másold be a szöveget.
2015. ápr. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A hirdetést már sajnos nem tudom linkelni, csak a képeket mentettem le, mert megtetszettek a kiskutyák, amiért ilyen dúsabb a bundájuk, és szerettem volna kideríteni, hogy külsőre az ilyen kutyusok tényleg akitának tűnnek-e.

Egyébként arra emlékszem, hogy semmi extrát nem írtak, csak azt, hogy akita család eladó, köztük volt ez a 3 kölyök.

2015. ápr. 12. 14:29
 4/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csau csau van benne amúgy.

Lehet hogy nem anyai-apai ágon,lehet a nagyszülőkben is.

2015. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bollocks ***** válasza:
77%
Linkelj képet a törzskönyvről. Ha nincs nekik, akkor max akita jellegű keverékek.
2015. ápr. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy van törzskönyvük, akkor biztosan drágábbak lennének. :) Azért is kattintottam ahirdetésre, mert a százezres akiták között megakadt rajtuk a szemem. :)

Bár nekünk is volt már fajtatiszta német juhászkutyánk, akit törzskönyv nélkül hoztunk el. Utólag mondták, hogy kiküldik, ha kell, de nem tartottuk fontosnak.


Egyébként utánanéztem, vannak hosszú szőrzetű akiták is, ők is lehetnek fajtatiszták, de a kiállításokon és a tenyésztésben nem vehetnek részt, hiába van törzskönyvük és nagyon jó származásuk.


Pedig szerintem ők még aranyosabbak is. :)


[link]

[link]

2015. ápr. 12. 14:49
 7/16 anonim ***** válasza:

Itt a hirdetés. Se chip, se törzskönyv, se oltások, csak az ár és a nemek. Ezek keverékek :)

[link]

2015. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt az! :)
2015. ápr. 12. 14:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi a ló---sz kerül 25 ezer ftba??? ha még oltás,se chip semmi nincs bennük.


Nehogy megvedd!!

2015. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Pedig olyan kis tündérek. :)

Gondolom már az is pénz, ha csak köze van az akitához. :D

De nem valószínű, hogy megveszem bármelyiküket, egyelőre még odébb van a kutyavásárlás. :)

2015. ápr. 12. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!