Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezeljem a kutyam...

Hogyan kezeljem a kutyam hisztijeit?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Segitsegre lenne szuksegem a kutyammal kapcsolatban. van egy 2 eves lany boxer kutyusom es hat abszolut nem tudom ot kezelni sajnos.

Borzalmas hisztiket vag le ha nem ra figyelunk. folyamatosan nyusszog meg akkor is ha bent van velunk a lakasba.

az hogy valaki atjojjon hozzank beszelgetni szinte lehetetlen. barki ismerosunk baratink jonnek a kutya megbolondul. ugral hiaba szolok ra nem hagyja beken azt aki jott hozzank ha kizarom akkor pedig teljes a kaosz szinte visit az ajtoba h engedjem vissza es ezt addig nem hagyja abba ameg vissza nem jut kozenk. de utana ismet folytatja azt h ugral fel van porogve nem lehet vele birni es igy az ismerosomre se tudok figyelni mert a kutyat kell fegyelmeznem es nem tudok egy jot beszelgetni.

nagyon sok mindent probaltam mar. nem figyelek oda es megunja (sajnos nem unja meg) raszolok eroteljesen volt h racsaptam az orrara h eleg legyen persze nem nagyon csak meglegyintettem es semmi nem hasznal 1-2 perc es folytatja ugyanugy tovabb. voltam mar azon a ponton is h eleg volt nem birom tovabb es inkabb odaadom valakinek aki kicsit talan jobban ert hozza de nagyon szeretjuk nem tudnank tole megvalni viszont ez az allapot tarthatatlan. sajnos odaig fajult ez a hiszti hogy mar ketszer kihivtak rank az allatvedoket h kinozzuk a kutyat... nyilvan nem igy van semmi baja errol az allatvedok is meggyozodtek viszont azota is kapjuk a leveleket h rank hivjak a rendorseget mert ugy visit a kutya tenyleg mintha olnek es tarsashazba lakunk halljak a szomszedok.de nem bantjuk egyszeruen ha nem ra van figyelve ezt rendezi.

ha kiviszem setalni es elengedem van h meg se hallja ha hozza szolok es hivom konkretan le se kakilja. van h vissza se jon hozzam volt ra pelda h fel ora szenvedes utan tudtam megfogni es haza hozni. abszolut nem tisztel azt hiszi azt csinal amit akar. mit tehetnek hogy az legyen amit en szeretnek es ne az amit o gondol? koszonom szepen a segitseget.


2015. ápr. 18. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt itt pár szóban sajnos nem lehet leírni, a megoldás egy jó kutyaiskola lesz, ahol megtanítanak téged mindarra, amit tudnod és alkalmazkodnod kell, hogy hogyan neveld meg a kutyádat.
2015. ápr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tényleg nem lehet pár szóban leírni a megoldást,de mivel a boxer egy nagyon pörgős kutya,én először is ajánlanám,hogy naponta rendesen le kell mozgatni,ha nem jön vissza,nem kell elengedni,amíg nem engedelmes,pórázon is le lehet mozgatni,igaz,nem tíz perc alatt.És természetesen kutyaiskola mihamarabb.
2015. ápr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
egy orat szoktam vele setalni porazni de ahogy eszreveszem azaz igazi neki ha a sajat tempojaba tud rohanni :) de akkor egyedul semmi eselyem. koszonom a valaszokat.
2015. ápr. 18. 18:39
 4/9 A kérdező kommentje:
*porazon
2015. ápr. 18. 18:39
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem 2 kutyát tartani könnyebb lenne, mert nálunk is azért van kettő, hogy lefoglalják egymást, így nem unatkoznak, egész nap együtt szaladgálnak és általában békén hagynak minket. Csak ki kell választani egy olyan kutyát, aki szimpatikus neki.
2015. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A fáradt kutya a jó kutya, és miután nálatok ez nincs meg, elszórakoztatja magát. Ja és mivel az "alatvalók" pattannak, ha megmukkan, ezt szépen ki is használja. Kicsit erősítsd a vezér szerepet, ne engedj neki.....
2015. ápr. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most nem tudom mért lettem lepontozva. Azért b*szogat téged a kutyád állandóan, mert nincs kivel foglalkozzon rajtad kívül. Unatkozik, és ennyi.
2015. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy masik kutyara mar en is gondoltam... viszont viszem setalni jatek is van minden nap de azert mas dolgom is van.. ugyanez megy ha takaritok es addig kikuldom kicsit a szobabol vagy ha fozok..
2015. ápr. 20. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Másik kutyát addig ne, míg a meglévőt nem sikerült rendbetenni! Különben 2 kezelhetetlen kutyád lesz.
2015. ápr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!