Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Melyik a jobb táp?

SOS! Melyik a jobb táp?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. máj. 6. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
2015. máj. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kettő közül. Köszi
2015. máj. 6. 18:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő szemét. Ahol nincs megadva, hogy hány % (és ez minimum 30-40) hús, az gabonapehely, nem kutyának való étel. A kutya ugyanis húsevő.
2015. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Valaki válaszolna a kérédsre? Mert holnap kell megrendelnem.
2015. máj. 6. 19:38
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem jó táp. Olyat keress aminél az összetevők között legelőször a hús vagy dehidratált hús szerepel. Ahol gabona van az első helyen, az nem jó táp.

Kicsit leegyszerűsítve: az összetevők abban a sorrendben vannak mindig feltüntetve, amilyen arányban szerepelnek a tápban. Tehát ha a hús az első, az jó minőség, ahol gabona az nem jó minőség.

2015. máj. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs pénzem drágát venni.


A kérdés még mindig él!

2015. máj. 6. 20:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Fenti kettő közül egyik sem, vagyis tökmindegy. Egyik sem való kutyának, mindkettő főleg gabonából áll, a kutya pedig alapvetően húsevő (ragadozó) állat.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit linkeltem, kilónként 200 forinttal drágább, de klasszisokkal jobb, ezért kevesebbet is kell adni belőle. Nem tudsz ennyit megtenni a kutyádért?
2015. máj. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Az egybe nekem túl sok. Mármint kifizetni...
2015. máj. 6. 21:20
 10/10 anonim ***** válasza:

Tessék, ez olcsó táp, én próbáltam és egész jó, olyan árban van, mint amit te linkeltél, csak 20 kg-s kiszerelés:

[link]


Ha nincs pénzed tápokra, vegyél neki piacon nyers húst, jobban jár vele, olcsóbb és sokkal több a beltartalmi értéke, mint ezeknek a szemeteknek (még amit én linkeltem az is az, de mégiscsak jobb, mint amit te).


Ha pedig erre van pénzed, nem érdekel, hogy milyen minőség és ehhez ragaszkodsz, akkor dobj fel egy pénzt, mert tényleg mindegy melyiket választod, egyre megy. Reméljük majd hamarosan több pénzed lesz és jobb kaját tudsz venni a kutyádnak, addig meg reméljük nem lesz nagy baja ezektől a szemetektől!

2015. máj. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!