Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol, kitől tudok venni Shih...

Hol, kitől tudok venni Shih tzu kiskutyát?

Figyelt kérdés

Eladó Shih tzu kiskutyát keresek. Valaki tud segíteni, hogy hol lehet kiskutyákat találni? Ajándékba szánom anyukámnak.

Ha valaki meg tudná nekem mondani, hogy mi is ennek az útja/ módja azt nagyon megköszönném.



2015. máj. 23. 15:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem mert a hobbicélra vásárolt kutyákat olcsóbban szokták adni!
2015. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Értem, mert akkor ebben az esetben nincs törzskönyve a kutyusnak gondolom. Viszont neten kb semmit se találtam Főként Győr-Moson-Sopron megyében kerestem...
2015. máj. 23. 19:24
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

volt régebben, jelenleg nincs. később szeretnék, fajtamentőktől fogok örökbefogadni, ha olyan körülményeim lesznek :) van pár ismerősöm szapis kutyával, csomagtartóból vett, büdös, beteges kiskutyája volt az egyiknek, pár hétre rá el is pusztult, ha jól rémlik. ilyen ez a 20 ezer forintos "extra mini" yorki..


illetve van tenyésztő ismerősöm is, és látom, hogy milyen odaadással, törődéssel, pénzt és időt nem sajnálva, becsületesen foglalkozik a kutyáival :)

2015. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Mi is másik megyébe utaztunk a törzskönyves kutyánkért! Keress másik megyében, biztos találsz valamit! :)

Fejér megyében találtam neked kettőt is. Az se rettentsen el, h nincs frissítés a weboldalon, mert sokszor a tenyésztők nem maguk frissítik a weblapjaikat!

2015. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

a tenyésztőnél a törzskönyv nem opció, hanem kötelező! hobbikutyának is adnak törzskönyvet. azért olcsóbb, mert esetleg nem tökéletesen a fajtastandardbe illik bele, vagy nincsenek megfelelő képességei a munkára, így nem tenyészthető, versenyeztethető. törzskönyvet minden felelősségteljes tenyésztő ad.


ja, a szapishoz jut eszembe: egyik ismerősöm azt hiszem bischont akart, vagy valami ilyen kiskutyát. szapitól vettek kölyköt, aki ahogy nőtt, kiderült, hogy közepes méretű schnauzer keverék..

2015. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Te jó ég csomagtartóból.. Mik vannak, ez azért tényleg szörnyű. Ezek szerint nekünk régen hatalmas szerencsénk volt mikor megvettük Suzy-t. Nem tudod h shih tzu kiskutyák mennyibe kerülnek, ha csak hobbi kutyusnak venném?
2015. máj. 23. 19:31
 17/23 A kérdező kommentje:
Fejér megyek oké köszönöm :) akkor ott fogok keresgélni
2015. máj. 23. 19:32
 18/23 anonim ***** válasza:

Fogalmam sincs. Magyar fajták kivételével általában 100 ezernél kezdődnek a fajtatiszta kutyák, de hallottam olyat, h valaki border colliet tenyésztőtől, hobbi célra 80 ezerért vett. A tenyésztő tutira tudna pontosat mondani.

Régen egyébként nem is volt ennyi szaporító, szó se róla...

Ezeket ajánlom figyelmedbe, a szaporítókról szólnak:

[link]


[link]

2015. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Ne keresgélj, itt vannak! :)

[link]


[link]

2015. máj. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igen pont most találtam meg ezeket a keneleket én is :)
2015. máj. 23. 19:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!