Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudnátok olyan oldalt linkelni...

Tudnátok olyan oldalt linkelni ahol fajtiszta cavalier king charlest tudnék venni?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy fajtiszta legyen.Törzskönyv nélkül.

2015. máj. 25. 11:13
 1/10 A kérdező kommentje:
A spánielt kihagytam.Cavalier king charles spánielt szeretnék venni.
2015. máj. 25. 11:15
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Fajtiszta kutyát kapsz a menhelyen is. Te fajtatiszta kutyát keresel, de fajtatiszta kutya nincs TÖRZSKÖNYV NÉLKÜL! Fajkutyához az igenis jár, ha nem kell törzskönyv, akkor keresd fel a menhelyeket, vagy a fajtamentést! Szaporítókat ne támogass!

(és nézz utána, mi a különbség a fajtiszta és fajtatiszta között, mert nem ugyanaz a kettő!)

2015. máj. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

Minden keverék kutya fajtiszta. Tele vannak velük a menhelyek. Te fajtatisztát szeretnél, az viszont törzskönyv nélkül nem megy, ugyanis definició szerint azok a kutyák fajtatiszták, akiknek igazolható a származása. Márpedig törzskönyv nélkül nem igazolható a származása és bármi belekeveredhetett valamelyik felmenőjébe.


Tehát ne csak igényesnek próbálj tűnni, hanem legyél valóban igényes és csak jó helyről, szűrt szülőktől, törzskönyvvel vegyél fajtatiszta kutyát. Vagy ha nem lényeges, hogy fajtatiszta legyen, akkor fogadj örökbe egy mentett spánielt. Általában azok se törzskönyvesek és nem is feltétlenül teljesen egészségesek de legalább a fajtamentők nem árulnak zsákbamacskát és minden ismert betegségéről tájékoztatnak.

2015. máj. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bollocks ***** válasza:
68%
"A 98/2013. (X. 24.) VM rendelet alapján Magyarországon csak a törzskönyvvel rendelkező kutyák minősülnek fajtatisztának! A törzskönyv nélküli kutyák csak fajta-jellegűek. Kérjük, ezt mindenképpen egyeztesse az eladóval!"
2015. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem a papírtól drága egy fajTAtiszta kutya. És nem a papír hiánya miatt olcsó a szaporítós.


[link]

2015. máj. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Időpont ma 12:20

Ezt honnan ollóztad? Mert Ilyen szöveg törvényben nem szerepel.

2015. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Sehol nincs olyan, amit bollocks beírt. Itt a teljes törvény!

[link]

2015. máj. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Az ebadta.hu-n van kiírva a hirdetésekhez. Gondolom így próbálják védeni magukat.
2015. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Arról van rendelet, hogy az állatorvos csak a törzskönyves kutyáknál írhat fajtát az oltásiba és az útlevélbe. A többi "X jelegű keverék" vagy csak símán keverék.
2015. máj. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
16%
Az én kutyámnál megkérdezték, hogy szeretném-e megvenni a törzskönyvet, de én csak hobby célra akartam, ezért nekem nem ért meg + 15000 Ft-ot. De azért tenyésztő megmutatta a törzskönyvét és a szüleiét.
2015. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!