Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! A ki most Mosonmagyaróvár...

SOS! A ki most Mosonmagyaróváron és környékén az ügyeletes állatorvos? Valami nincs rendben a boxer kutyusunkkal!

Figyelt kérdés
Folyamatosan járkál, liheg, dülöngél, nehezen bír megállni a lábain! Nagyon zavartan viselkedik, nézeget körbe és forog a szeme! nem tudjuk mit csináljunk, az állatorvosát nem tudjuk elérni és nem találjuk ki ügyeletes állatorvos éppen!

2015. jún. 1. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Talán segít.

[link]

2015. jún. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
maokon néztem először. csak a hétvégi ügyeletes volt kiirva...
2015. jún. 1. 23:21
 3/6 anonim ***** válasza:

Én őt találtam hirtelen, nem biztos, de egy próbát megér.


Állatorvosi Rendelő


Jellege: Rendelő

Címe: 9200. Mosonmagyaróvár, Várallyay Gy. u. 31.

Elérhetősége: 06-30/9571-383, czimbergdr@t-online.hu

Cégnév: BIO-CZINOV Kft.

2015. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Talán a Kisalföldben is benne van... Sajna én Pestről nem tudom megnézni, a honlapon nem találom, de az újságban benne szokott lenni.
2015. jún. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sikerült valami? Hogy van a kutyád?
2015. jún. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs Kisalföldünk, de nekem is eszembe jutott..

Czimber Doktorúr kutyus orvosa de este már őt se tudtuk elérni. Hosszú éjszakánk volt /hányt, bepisilt/ de átvészeltük. Ma látta a doki, kapott infúziót meg írt fel gyógyszereket, de így ő se tudott semmi konkrétat mondani. :(

Amúgy mintha jobban lenne, nem viselkedik furán, örül, csóválja a farkát de felállni.. hát nem is erőlteti. De pisilni azért kimegy. Lehet valami füleredetű, de agyvérzés sincs kizárva (utóbbi sajnos elég sanszos mert lóg a bal pofija és a nyelve is balra lóg ki ahogy liheg.. :(

2015. jún. 2. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!