Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomnak fáj, ha a...

A kutyusomnak fáj, ha a szájába vesz valamit és a szeme is be van gyulladva. A doki adott neki 3 szurit, de nem lett jobb az állapota. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Amit beírtál a kulcsszavakba?
2015. jún. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet a baj, de én ezek után egy másik dokinak is megmutatnám.

Vagy tudja a dokid, hogy nem javult a kutyus? Visszahívott kontrollra?

2015. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
3. szurit megkapta és azt mondta,hogy ettől már meg kell gyógyulnia.Holnap lesz 1 hete,hogy megkapta.
2015. jún. 9. 14:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Milyen betegségre adta a 3 injekciót?
2015. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mandulagyulladásra kapta, viszont azt nem értem,hogy nyeléskor nem fáj neki,de ha felveszi a labdát akkor fáj.
2015. jún. 9. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor marad a másik doki.
2015. jún. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a foga lehet begyulladva, attól szokott a szeme gyulladt/piros/bedagadt lenni
2015. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azóta elvittem állat kórházba és kderült h. még a mandulája volt piros,az már rendbe jött.a szemére kapott gyógyszert és cseppet,de nem tudják mitől lett ilyen.csütörtökön viszem kontrollra.
2015. jún. 22. 15:12
 9/10 A kérdező kommentje:

A kérdésem óta eltelt jó pár hónap. Sajnos a kutyusomnak ínysorvadása volt,és a dokik nem vették észre ! Pedig több állatorvosnál is jártunk.Végül el kellett altatni,mert már nem evett...

Ezt azért írtam le,h. ha vki ilyet tapasztal,talán időben kiderül és még megmenthető az állat.

2016. márc. 31. 09:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom!

(És köszi, hogy megosztottad velünk!)

2016. márc. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!