Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Legjobb barátnőm kiskutyája...

Alexandra917 kérdése:

A Legjobb barátnőm kiskutyája mostanában amikor hozzá átjárok mindíg a hasamhoz bújik. Mi a baja a kiskutyának? Bagy nekem van valami Egészségügyi gondom és ezt a kutya megérzi?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 23:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Másnak nem bújik a hasához?

Vannak olyan történetek, hogy a kutya megérezte a betegséget, de mondjuk az orvos elég furcsán nézne rád, ha azt mondanád neki, hogy vizsgáljon ki, mert a kutya a hasadhoz bújik. Ha nagyon hiszel ebben, ki lehet találni valami kamu hasfájást, hogy elküldjenek egy ultrahangra.

2015. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy terhes?
2015. jún. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves első és második válaszolók lehet el megyek hétfőn dokihoz és a jövőhét vagy az utána hét után kiderül mi az helyzet. Bár lehet a igaza van a második válaszolónak mert mostanában eléggé fáradékonyabb vagyok meg nem egyszer volt már hányingerem is reggelente.
2015. jún. 27. 15:17
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez esetben egy terhességi tesztet kéne csinálni. Vicces lenne, ha a kutya megérezné a terhességet.
2015. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nos vicces vagy nem a kutyus megérezte!!!! és én meg elvégeztem. a teszt szerint várandós vagyok de elmegyek dokihoz is és vele is megvizsgáltatom magam mert volt már arra példa hogy a teszt tévedett.
2015. jún. 29. 16:32
 6/10 anonim ***** válasza:
De meséld el neki, hogy a kutya megérezte, ez érdekes.
2015. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor gratulálunk! :)
2015. jún. 30. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok, gratulálok! :)
2015. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is gratulálok.


Mit szólt a doki a kutyás történethez? :)

2015. júl. 8. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 csenge023 válasza:
gratulálok! :)
2015. júl. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!