Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tisztelnek a kutyák?

Tisztelnek a kutyák?

Figyelt kérdés
Imádok mindenféle kutyát, akármelyikkel szívesen leállok játszani. Ma érdekes dolog történt: mentem haza, és az egyik parkban láttam egy férfit, akivel három kutya volt. Mind a három nézett engem, még akkor is, amikor már több méterre jártam tőlük. Nem morogtam, csak álltak, és néztek. Ez azt jelenti, hogy tisztelnek, vagy valami mást?

2015. júl. 9. 17:50
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
nem. Csak néztek.
2015. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit
2015. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az én kutyáim mindenkit tisztelnének:D Ők a gyanús alakokat szokták így nézni, pl. tántorog, büdös, vagy azt, akit hasonlít a páromra. Az egyikük úgy nézi a magas, sötéthajú pasikat, hogy szó szerint lecövekel és utánuk fordul:D Lehet, hogy te is hasonlítottál valakire, akit a kutyák ismertek.
2015. júl. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én kutyáim is a számukra nem szimpi embereket spécézik ki, kalapos,kapucnis,kisebbség,bottal járós,részeg,bicegős stb.Jaa még akinek táska,szatyor vagy kosár van a kezében.


Ezeket szokták megrögzötten figyelni.


Szóval rohadtul nem a tisztelet jele,hanem inkább nem tetszettél nekik :D

2015. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jól tetted, hogy nem morogtál. Ki tudja mi történt volna.
2015. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak figyeltek, semmi köze a tisztelethez.
2015. júl. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám 2 okból bámul idegeneket:


1. Gyanús alakokat, akik furcsán viselkednek. Szemmel tartják őket, és készenlétben állnak, mert nem bíznak meg az adott emberben. Ilyen lehet a furcsán mozgó ember, vagy furcsa hangokat kiadó, furcsa szagú ember, pl. részeg stb. vagy roma (én nem vagyok rasszista, de a kutyám az...)

2. Hasonlítasz egy családtagra, jóbarátra, de nem biztosak benne, hogy az vagy-e vagy idegen, ezért figyelnek, hátha felismernek.


Semmi köze a tisztelethez hiszen semmilyen kapcsolatban nem állsz azokkal a kutyákkal.

2015. júl. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!