Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikortól lehet elajándékozni...

Mikortól lehet elajándékozni a kiskutyákat?

Figyelt kérdés

2015.júl.08.-án születt 5 vizsla kiskutya. Az anyjuk már szoptatás idejére van velük, meg este alváskor de azt se mindig. Ellentétbe azzal hogy máskor csak annyi időre hagyta magukra a kölyköket ha az anya kijött enni s inni. A kölykök már ugatnak játszanak egymással minden.

Mikortól ajándékozhatom oda más gazdiknak, s hogy jobb ha mind az ötöt egyszerre vagy külön-külön ajándékozom el az anyjától?



2015. júl. 27. 11:56
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:

És igen nekem áll feljebb ha tetszik ha nem hogy miért???

A kérdésemre a válasz az hogy 8 hetes kortól chip-el oltva stb.....

Ti meg itt neki álltok jampizni okoskodni a sok hülyechildren hamis dolgokat állitani rólam hogy ez vagyok az vagyok amaz vagyok ilyen vagyok olyan vagyok.....Hát hogy a fenébe ne állna nekem feljebb fuck off :@ Még szép hogy felkapom a vízet...ego mnők..

rágalmaztok engem (amit a törvény büntet) közben meg fingotok nincs hogy mi merre hány méter.... Tisztelet a kivétel... (Y)

2015. aug. 27. 20:27
 32/52 anonim ***** válasza:
85%

Te isten barma, a chip azért van hogy az ilyen hülyegyerek mint te, aki ahhoz is nyomorult, hogy a kutyájára vigyázzon, vissza tudják adni a kutyáját, ha az elszökik, leolvassák a chipben hogy ki a gazdája, hol lakik...


Ja és igen, szaporító vagy, mert épp elég kutya van a menhelyen, aki kiskutyát akar az onnan vegyen vagy tenyésztőtől, ne az ilyentől aki annyit tud, hogy a kutya elöl harap, hátul xarik. Mutatom, csak 122 vizsla rohad a menhelyen, úgyhogy köszi az ő nevükben is, hogy még növeled a menhelytöltelékek számát.

[link]


Haha, nem kell keresgélned, mondd meg te merre laksz és önként meglátogatlak ;)

2015. aug. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

TE vagy az istenbarma jófiú....

Már megint kiragadol egy szót (chip) s arról kezdtel el papolni te szerencsétlen kiforgatod a szavaimat te anyaszomoritó.....

Az az első két sor az lkett volna a kétdésemre a válasz te hülyegyerek... de ahogy mondtam okoskodtok tudatlanul meg hasonlók amit már leirtam s te s ezek közéé tartozol.....

Aprópó...Én kérdeztem hogy mire kell a chip??? Mert szerintem nagyon nem te undoritó féreg....

2015. aug. 28. 10:28
 34/52 A kérdező kommentje:

Hát figyelj barátom..... ahol én lakok 200km körzetben nics menhely.... s azoknak kéne osztanod az ESZET akik a menhelyre viszik a kutyákat vagy kidobják a szabadba őket te OKOSEMBER !!!!!!!!!! :) Ezt is leirtam fent hogy hamis dolgokat állitotok rólam tudatlanul itt egy újjab példa hogy csak irtok nem gonolkodtok... Ki mondta hogy én menhelyre adom a kutyáimat???? Valaki segitsen már én nem mondtam ilyet egy szóval se... JObb lett volna téged adnak nevelő otthoba ... istenem..... HA az az egynek se találok gazdát akkor megtartom én... te nagyotmondó pávagyerek....

Ja s az 5-ből már van négynek gazdája te csöves....

2015. aug. 28. 10:33
 35/52 A kérdező kommentje:

j mielőtt kiforgatnád megint a szavaimat tudom mi a chip-nek a célja :)

(Y)(Y)(Y) pacsi

2015. aug. 28. 10:34
 36/52 anonim ***** válasza:

Fúúú, 200 km-es körzetben? Azta, hol laksz, a Holdon? Nem tudtam, hogy már ott is van mezőgazdaság, de jó tudni hogy már elkezdtünk az űrben is gyarmatosítani :) Nyugi, majd akiknek te odaadogatok a kölkeidet, majd azok elviszik a menhelyre őket ha ráunnak vagy még jobb, elaltatják őket. Már csak azért mert volt itt nem rég egy olyan kérdés hogy tűt etettek a kutyával, mert ugatott és egyéb finomságok. Szerinted a menhelyi kutyák hogy kerülnek menhelyre?


Egyébként köszi hogy így említed, valóban nevelőotthonban nőttem fel, nekem nem volt semmi a fenekem alá tolva, egyedül kellett megálljak a lábamon. Te ezt el tudod mondani magadról? Mit tudsz felmutatni? Gyanítom, hogy semmit. Nem vagyok se páva, se gyerek, de mondom, ha ilyen nagylegény vagy akkor legyél ahhoz is tökös, hogy megadod a címed, utána arcoskodj.

2015. aug. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 A kérdező kommentje:

Elviszik menhelyre??? :O Elaltatják őket??? :O FElnőtt meglett embereknek igértem oda akiknek kéne kiskutya csak nem engedhetik meg maguknak hogy pénz adjanak kutyáért ahol a gyermekeik már régóta vágynak egy kutyára... meg olyan idős bácsinak (nyúgdijjas 65 év felet van) aki magában él meghallt a felesége a gyermekei kirepültek a családi házból s úgymond vágyik valakinek a társaságára...s megnyugtatlak ha ilyete tennének páros labbal rugnám őket fejbe nekifutásból :)

Jézus istenem te nagyoon beteg vagy ne haragudj pszihés eseet vagy....Keress fel egy orvost... s nem sértésként mondom....

Hogy én mit tudok felmutani??? Az legyen mindenkinek a saját problámája én nem akarok panaszkodni.... de nem a jómódom miatt szedem 10 éves korom óta nyáron a 40 fok melegbe meg egész nap az uborkát

2015. aug. 28. 23:55
 38/52 A kérdező kommentje:
HOgy hol?? Nyiregyházától úgy kb 200 km-re az ukrán határ fele...
2015. aug. 29. 00:00
 39/52 anonim ***** válasza:
2015. aug. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Nekem kéne tovább látni az orom hegyétől???

Te vagy pánikbeteg hogy jajjj kuytákat menhelyre viszik jaj elaltatják stb.........

A te környékeden az a szokás biztos nem hiába kerültél te is "menhelyre"...

De itt nálunk nem az a szokás csak a mérgezett beteg kuytákat szokták elaltani amin már nem lehet seegiteni s ne szenvedjem :) :*


Nem baj az ha 60 éves koromig is az marad most már lehet már én csak permetezem meg locsolom elegm lett a gürcölésből ;)

3000 méterem van 4 ukrán naponta 1500 méter szednek mert emg van felezve... napi 200e-230e leadások ;) idén a haszon 6 milió felett van apukám szóval ;) Isten tartsa meg a jó mondásod ;) :) Ésszel él az ember... csak te nem használod. hogy is tudnád használni hisz egy "kisebségi" vagy.... ;)



És befejeztem a témát ;) A kérdésemre szerencsére ÉRTELMES emerektől megkaptam a válaszomat ;)Akik a kérdésre válaszoltak nem pedig kombináltak mint ahogy te is ;) Jaa és ne erősküdj mert komolyan nem tudod kivel álsz szemben.. mert egy telefon s a Gárdisták megkeresnek és vissza küldenek indiába honnan jött a fajtád ;)


Pacsiii :*

2015. aug. 31. 14:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!