Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Staffordshire terrier tartók!...

Staffordshire terrier tartók! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy staffordshire terriert, sokat olvastam róla, de kikérném a ti véleményeteket is. Tudnék vele sokat játszani, kert is lesz majd.

Viszont az a problémám, hogy a többi családtagom nagyon szépnek tartják őket, de félnek tőlük... Illetve van egy morgós keverék kiskutyám, félek hogy ebből baj lesz. Valami tanács, illetve tapasztalat velük szemben? (kant szeretnék) Mit kell tudnom? Bármit amit úgy gondoltok, hogy fontos, kérlek osszátok meg velem! :)



2015. júl. 30. 16:04
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Köszönöm szépen, egyáltalán nem vettem sértésnek, sőt igazad van. Sokkal értelmesebb választ adtál, mint bárki... Igen, én is úgy érzem, ez még túl nagy falat lenne most még nekem. De azért a nagytestű kutyától nem tágítok.:D Minimum egy közepeset. ^^Egyszerűen imádom a nagyobb kutyákat, a kicsik nem annyira jönnek be, mégis kicsim van...:D Köszönöm mindenkinek, nem szeretnék vitát! Ha nem bánod UTOLSÓ, írnék egy privátot, és ha megkérhetlek, küldenél képet a kutyáidról? :)

2015. júl. 31. 15:24
 22/22 Giliszta88 válasza:
Szinte mindenki hozzá szólásával egyet értek. Nekem is ilyen kutyusom van,és volt is az előző. Egy gazdás kutyák és mindenképpen erős határozott személy szükséges hozzá. Mozgás igénye nagy és bizony ők is tudnak féltékenyek lenni :) és megsértődni is. A másik kutyust valóban meg kellene nevelni,ha kölyök korában kerül hozzátok senki nem fog félni tőle. Nevelni kell nagyon. Viszont egy több hónapos kutyát már nem vegyél magadhoz .
2015. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!