Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Border collieról tapasztalatok...

Border collieról tapasztalatok? Ki, hogyan látja őket?

Figyelt kérdés

12 éves lányomnak akarunk a párommal egy ilyen kutyát, mert naphosszat böngészi utánuk a netet, nekem is folyton akadályugró versenyeket agiliti azt hiszem, meg kutya táncos videókat mutat, ahol ilyen kutyák vannak, és mindig mondja, hogy milyen jó is lenne ilyen kutya, akivel foglalkozhatna egész napokat. Tudni kell, hogy féléve múlt ki a 6 éves máltai-labrador keverékünk (tudom érdekes párosítás), akit még akkor csak úgy hoztunk mint házikedvencet, és amikor a kutya olyan 3-4 éves volt a lányom meg kilenc el akart vele menni kutyaiskolába. Hirtelenjébe mintha megfordult vele a világ, csak is a kutyának élt, foglalkozott vele, még azt az agiliti-t, vagy hogy hívják is kipróbálta vele. A kutya halálá nagyon megviselte őt, és azóta is egyre inkább látom rajta, hogy mennyire hiányzik neki egy kutyus mint társ, és hát azért akarok nekik kutyát, és mivel folyton azokat a border colliekat nézi, azt gondoltam egy ilyennek nagyon örülne.

Tapasztalaitokat megoszthatnátok velem:)


2010. márc. 12. 13:45
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

19:20

Ki az a majom aki ha már tenyészetből akar venni kutyát nem jár utána? Sőt alap dolog az is egy tenyésztőnek, hogy elmagyarázzon mindent a vevőnek, letesztelje valóban jó helyre kerül e a kölyök. Agility edzőnk is tenyészti a fajtát és csak olyannak adja ki a kölyköt aki minden "teszten" átmegy. A legalapvetőbb dolgokat is megkérdezi és átbeszéli a vevőkkel.

2010. márc. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Tudod kit majmozzál!!!Itt nem részletezem!!Egyik állatorvos dícsérte nekem a tenyésztőt,de igaz én magam nem jártam kellően utána!Nap mint nap ezzel foglalkozom ezzel kapcsolatos a munkám és képzeld olyan emberrel is találkoztam már aki azt mondta nem volt benne pénz és abbahagyta!na akkor ez nem a pénzre hajtott szerinted??mi a fenét nem lehet azon megérteni hogy csak azt próbáltam elpofázni,a legelső válasz adón akadtam ki hogy ismer egy olyan helyet ahol idegbeteg a kutya mert nem tenyésztőtöl van!!azért beszéltem mások mellett is mert ezzel nem értettem egyet!!és baromira nem a tenyésztőket akartam bántani!
2010. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!