Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi történne a kutyával?

Mi történne a kutyával?

Figyelt kérdés
Anyát a testvére kutyája orron harapta mert éhes volt így mindenáron felakarja jelenteni. Sajnálom őt de félek ,hogy valami történne a kutyával.És ha történik vmi a kutyival akkor mi és mit tehetek érte?

2015. okt. 17. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
elaltatják..Ha! jól tudom. Semmit nem tehetsz.
2015. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
4%
Az eset bármikor újra megtörténhet! Neked is jobb lesz, ha már nem nevelted meg, ha elaltatják!
2015. okt. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád odahajolt, és úgy kapta meg? Nem fogják elaltatni, mivel törvénybe ütköző egészséges állatot elaltatni!
2015. okt. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minek kell egy éhes kutya pofájába belemászni? Ne csodálkozzon!

Ha egy gyerek rosszuk viselkedik, az a nevelő hibája. Ilyenkor nem a gyereket kell elaltatni.

2015. okt. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is mondom neki. Ő csak megsimogatta és úgy harapta meg de még arra se képes ,hogy orvoshoz elmenjen vele. Szereti az állatokat nekünk is van HÁROM kutyánk nem hinném ,hogy megteszi. Mondom neki biztos elakarja venni a kutya életét. Mert a kutya csak éhes volt.Én is mondhatnám amikor leestem a lóról ,hogy menjen a vágóhídra meg minden mert nem teszem mert igazából csak a szár pálya miatt volt
2015. okt. 17. 18:30
 6/7 anonim ***** válasza:

" mindenáron felakarja jelenteni" kit? a kutyát? :DDDD


Viccet félretéve.....tuti h nem altatják el.....elvileg 2 hétig megfigyelés alatt tartják a veszettség miatt.....egyszer a nagymamám kutyája megharapott valakit, kiment a hatósági állatorvos, felvette a jegyzőkönyvet, 2 hétig "megfigyelte" (de nem vitte el, otthon maradt a kutya), utána lezárta az ügyet...volt érvényes veszettség oltása a kutyának, de ez a törvény. Szóval kb nem történik semmi. Úgyhogy ne aggódj, nyomós ok kell ahhoz, hogy egy állatot elaltassanak. Már meg ne sértődj, de: anyukád......szóval nem is írom le inkább.....egy f*...ság miatt képes feljelenteni a saját testvérét, mert a saját hü.....lyesége miatt "megharapta" az orrát a kutyája, aki az ég adta világon semmiről sem tehet. Az állatok mindig áratlanok!

Isteneeeem annyira ********* az emberek!!!! MIÉÉÉRTTT!!!!!!!!

2015. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sosem az állat a hibás. Mindig az EMBER!!!!!! MINDIG!! "Az ember a legundorítóbb faj a világon!"

Engem már harapott meg kutya, de eszembe nem jutott h feljelentsem a gazdáját..nemhogy a saját testvéremet.

2015. okt. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!