Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A spiccek elvannak más fajta...

A spiccek elvannak más fajta kutyákkal?

Figyelt kérdés
Mert nekem van egy kis spiccem vagyis lesz és van egy keverék havanese fehér kkutyám és meg lesznek együtt szerintetek? Légyszi írjatok nagyon fontos lenne.

2015. okt. 27. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem a kutya fajtájától, hanem a nevelésétől függ. Ha a már meglévő kutyád szocializálatlan, akkor amíg nincs megnevelve, ne legyen másik kutyád. Ne azon aggódj, h az új kutyával baj lesz.
2015. okt. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Most ugye nem azt akarod mondani, hogy fogalmad sincs, hogy a kutyád hogy viselkedik más kutyákkal, mert nem hordod társaságba?
2015. okt. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
15%
Én is úgy hoztam a második kutyát, hogy nem tudtam előre szeretni fogja e a másik. De imádják egymást. Sokat játszanak és alig tudnak meglenni egymás nélkül.
2015. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!