Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék a kutyámmal obedien...

Hol tudnék a kutyámmal obedience gyakorlásokra/edzésekre járni?

Figyelt kérdés

Óbuda (Békásmegyer) környékén lenne jó az adott kutyasuli, hogy könnyen meg közelíthessük. Most szeretnénk elkezdeni.

Eddig a szentendrei Nova kutyaiskolát néztük. Tapasztalatok, vélemények?



2015. okt. 31. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Novában ha isten is úgy akarja, jövő héttől lesz obedience (most volt egy kis technikai szünet), az oktatóval nagyon meg vagyunk elégedve, profizmus van és jó hangulat, én csak ajánlani tudom :) Ha mástól akarsz véleményt hallani, akkor inkább Homoki Kati után érdeklődj, ő máshol is oktatott, mi viszont friss suli vagyunk még, úgyhogy nem termeljük tömegesen az obedience-re járókat, ergo viszonylag kicsi az esélye, hogy itt bárkibe belefutsz :D
2015. okt. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ti oda jartok sima suliba vagy vmi masra? :)

Koszi a valaszt.

2015. okt. 31. 21:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ott oktatok :D De obedre én is úgy járok, mint akárki más, mert a versenysport nem az én asztalom, inkább rehabozok :)
2015. okt. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaaaaa:D Bocsi :D

Koszi a valaszokat!

2015. okt. 31. 21:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Irhatnek neked privat uzenetet?
2015. okt. 31. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Persze :)
2015. okt. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Irtam is :)
2015. okt. 31. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!