Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az egyik golden retriever...

Az egyik golden retriever tenyésztőt kinéztük magunknak és elég szimpatikus. Szerintetek jó kennel?

Figyelt kérdés

A kölyök 240.000 Ft chippel, oltva, féregtelenítve ajándék bolhaírtó cseppel vagy mivel, kis eledellel különböző szűrésekkel, és egy papír a fajtával kapcsolatos tanácsokkal. A másik kérdésem jó e nekem ez a fajta:

Reggel etetés aztán suliba vagyok, ha hazaértem egy gyors ebéd (nem a kutya eszik) aztán séta. Ha hazaértünk játékos tanulás, etetés alvás. Amég kicsi addig otthon lennék vele mert nyári szünet van. A honlap reedygold.hu. Illik hozzám a fajta és jó a tenyésztő? Az árát kicsit sokallom de érte mindent, amúgy első kutyus a teraszon aludna de a kert az övé egész nap.



2016. jan. 14. 20:37
1 2
 11/11 anonim válasza:

Mint golden tulajdonos: egy rendben nevelt, mindennel ellátott kölyök simán kerül 100+ ezer Forintba. Csak amit rá kell költeni. Így az ár annyira nem túl elrugaszkodott, de nem is kevés.


Egy gondolat: az oldaluk totál gagyi, ezek mellett nem hiszem el hogy a kölyök minőségi ellátásban/nevelésben részesül, így en tuti nem fizetnék érte ennyit.


Egy tenyésztő adjon magára.

2016. febr. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!