Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Német dog mellé melyik fajta...

Német dog mellé melyik fajta kutya illik a következők közül: skót juhász, golden retriever vagy labrador, német juhász vagy magyar vizsla?

Figyelt kérdés

2016. jan. 27. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ, hogy a német dog szocializált-e, nem pedig a fajtán múlik!
2016. jan. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy külsőre, vagy hogy gondoltad?

A kutyafajták nem "illenek" egymáshoz, már csak azért sem, mert fajtától függetlenül azért van egy egyedi jellemük, és vagy bírják egymást, vagy nem. Olyan kutyát válassz, amelyik neked való, mert neked kell a másodikat is megfelelően ellátni, nem a meglévő kutyádnak. Ők nem rassziszták, bármilyen fajtájú kutyával elvannak, ha megfelelően vannak tartva és nevelve.

2016. jan. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a dogod jól van szocializálódva akkor a fentiek közül bármelyiket. Ha viszont nincs akkor vidd kutyasuliba!!
2016. jan. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Belső tulajdonságokra gondoltam inkább. Persze, minden kutya más, de mégis, arra gondoltam, hátha valakiknek van ilyen párosítás és ír valami tapasztalatot. Nyilván semmi tudományosra nem gondoltam.:))) Természetesen a szocializáció a legfontosabb, csak beszélgetni szerettem volna a témáról.
2016. jan. 27. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!