Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyát vegyek?

Milyen fajta kutyát vegyek?

Figyelt kérdés
Nagy kertünk van ahol kedvére szaladgálhat,sétálni,mozogni minden nap vinném és tanítanám is.Télen is kint lenne ugyhogy olyan kutyus kéne aki nem fagy meg egy jól szigetelt kutyaházban.Ez lesz az első kutyám.

2016. jan. 29. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Nekem Cau-Cau keverékem van és megfelel a leírásnak.(:
2016. jan. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
58%
szerintem a golden retriever a legjobb valasztas....kedvenc fajtam es nekem is van egy....he ez lesz az elso kutyad a goldi nagyonjo valasztas mivel nagyon okosak es konnyen nevelhetoek.az jo hogyha van kert ahol szaladgalhat mert elegge nagy a mozgasigenye.nagyon aranyos szeretheto es huseges fajta.a pofijuktol pedig elolvad az ember.viszont az enyem olyan mint egy feneketlen gyomor...rengeteget tud enni es imadjak a vizet.szoval orakat tudnek meselni az elonyeirol de igy roviden csak annyit tudok h konnyen nevelheto es kis foglalkozasert cserebe hatalmas huseget es szeretetet kapsz tole...
2016. jan. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
ja es nmfagy meg vastag bundaja van
2016. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
ha gyerek van a haz kozeleben akkor meg nmkell felteni a kutyustol mivel nagyonjol viselkedik gyerekek kozeleben
2016. jan. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem inkább menhelyről ments meg egy kutyát. Hisz lehet, hogy valakinek te lennél az utoldó esélye. Ők is ugyanannyira (ha nem jobban) képesek szeretni, mint fajtiszta, tenyésztőtől vásárolt társaik. Nekem is 2 kutyusom van, mindkettő menhelyről és azóta is minden napomat bearanyozzák.
2016. jan. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
65%
Ne vegyél! Menhelyről ments meg egy állatot!
2016. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első kutyásnak én is egyértelműen a golden retrievert javasolnám.

Családkutya, kertikutya, békés, szelíd, könnyen nevelhető, kezdetben játékos, később nyugodt. Első kutyásoknak kötelezővé tenném ezt a fajtát :D Rajta lehet tanulni a gazdis életet.

És tényleg ne vegyél, nézz körül a menhelyeken. Bár általában goldi ritkán kerül utcára, ha találsz hasonlóan nyugodt fajtát, hozz el egyet. :)

2016. jan. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Menhelyről vastag bundás keveréket javaslok.

Vannak kölykök is, aminek az az előnye, hogy te nevelheted fel, hátránya, hogy nem lehet pontosan tudni, mekkora és milyen jellemű lesz.

Vagy felnőttek, akiknél viszont már ismert a természetük, így könnyen megtalálod a hozzád illőt.

2016. jan. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek.Majd szét nézek a menhelyeken is.
2016. jan. 30. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!