Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Velemenyek ezekrol a fajta...

Velemenyek ezekrol a fajta kutyakrol?

Figyelt kérdés

Velemenyeket szeretnek kerni..

Melyik a kevesbe energikus (termeszetesen alap a setaltatas es jatek de nem egy orokmozgo raketa kutyat szeretnek)

Lakasban tartanam..nem panel,csaladi haz.


Cavalier

Francia bulldog

Sitzu

Angol cocker spaniel

Lhasa apso

Basset hound

Welsh corgi


Koszonom elore a valaszokat.elnezest az ekezethiany miatt


2016. febr. 16. 16:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már el ember, hogy mit írtam. Ja, akkor dögöljön meg szegény állat, mert a sok ember civilizált. Kíváncsi lennék, hogy te miből élsz, talán eltartanak? Mert nyilván neked nem kell dolgozni, egész nap a kutyáddal lehetsz. Egyébként meg köszöni szépen, jól érzi magát a takaró alatt, és hogy nem kell megfagynia kint a hidegben. Nem én küldöm be az ágyba, hanem saját döntése. De gondolom ilyenről még nem hallottál, hogy saját gondolkodása legyen egy 4lábú állatnak.. egyébként a kutya társnak lett kitenyésztve. TÁRS. Vágod, ez mit jelent? Nem azt, hogy kicsapjuk a kertbe, oszt dögöljön meg 5 év múlva foglalkozás hiányában. Kérdezd már meg a környezetedet, hogy ki az, aki annyit törődik a kutyáival, mint én. :)

Bírom, mikor ilyen állatgyűlölő emberek idejönnek okoskodni:D Komolyan, mintha én bemennék egy agyműtétre, hogy melyik helyen vágja meg a beteget, hogy jól legyen:D

2016. febr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Másrészt meg soha nem piszkítanak be, és miután leviszem őket, kb. 40-50 perc kell, mire piszkolnak, szóval nem igazán kell visszatartani nekik...Plusz szerencsére nem vagyunk egyformák, és én soha rá nem ütnék a kutyáimra, annál értelmesebb és okosabb ember vagyok, mert ütés nélkül is képes vagyok elérni, hogy hallgassanak rám :) Nyilván téged csak azért tisztel, mert jól megvered, ahogy apám is tenné (akivel megszakítottam a kapcsolatomat több okból, de szerencsére nincs kutyája), ő is arra esküszik, hogy minden kutyának egy jó verés kell..aha:) Buta, nagyon buta emberek vagytok:D
2016. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy kutya sem fog a kertben magától rohangálni vagy játszani, ez egy tévhit, illetve sokan ezzel nyugtatják magukat. Tökéletes helye van a házban is egyedül, ha a fennmaradó időben eleget és minőségileg foglalkoznak vele.
2016. febr. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a 9. es utolso kommentelonek... teljes mertekben igazat adok.A mai emberek minimum 6oraban de van aki 10ben dolgozik,es van kutyajuk.Koszonom a valaszokat.mellesleg hozzatennem,higy ezek SZOBAKUTYAK.egy franciabulldogot nem nagyon jo ha kizarsz a francba a kertbe h ellegyen magaban..de azert koszonom a probalkozast
2016. febr. 17. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!