Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért morog meg a kutyám, ha...

Miért morog meg a kutyám, ha én eszek, ő pedig nem kap belőle?

Figyelt kérdés
2016. márc. 18. 17:13
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Azert mert te eszel, o meg nem kap belole. A mienk nyusziteni szokott. :D
2016. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

Mert szeretne kapni belőle...

Mi mindig adunk a száraz tápra a pörköltből egy keveset, apróra vágva!- a sült csirkéből, sonka- egyéb felvágott nem!, azt nyugodtan kaphat bármelyik kutya, szinte bármiből ami nem túl fűszeres a kis belének.

Fasírtból nem mert az nem tesz jót neki.

Torták közül bármi ami nem csokis abból adhatsz neki.

Nekünk fajtatiszta Havink van és még nem volt baj belőle, hagy éljen jól. Azt a pár száz forint pluszt mi nem sajnáljuk tőle.

2016. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%

Valószínűleg azért mert csúnyán el van kapatva - gondolom már elég sokszor adtál neki a sajátodból. Alapesetben a kutyának kuss van, ha a gazdi eszik. Már az "itt ülök, csorgatom a nyálam és nézd meg milyen szépen nézek, adj már egy kicsit a tiédből" hozzáállás is pofátlanság, az annál nagyobb cirkusz meg pláne. Ebből lesz az, hogy ha egyszer véletlen a tálja felé nyúlsz amikor eszik akkor meg is harap.

Pörköltnek a szavtját nem nagyon kell kapja, mert hagymás, a hagyma pedig egészségkárosító a kutyáknak. Egy rendes adag kaja pont elég neki. Ha jófejkedni akarsz valami jó kajával, az lehetőleg akkor se aközben legyen amikor te eszel.

2016. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Mert hisztis és követelőző a kutyád, te meg hagyod neki :D
2016. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%

Mert félre van nevelve?

Vicces volt pár válasz. Nekem fajtatiszta némi jucim van (te jó ég, és sikerült becézni, brrrr), és nem sajnálom azt a plusz pár forintot arra, hogy a nem neki való emberi fogyasztásra alkalmas, neki viszont ártalmas hulladék kaja HELYETT inkább elvigyem kutyaiskolába, és amellett normális modorra tanítsam!!! ;)

2016. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Ritkán szoktam adni neki abból amit én eszek pont azért mert nem akarom elkapatni őt,meg mert általában olyat eszek ami túl fűszeres stb. Igyekszem nevelni őt de már 1 éves menhelyi kutyus akit nem rég hoztunk haza,ráadásul első kutyusunk. De legalább már a szobatisztaság pipa.:)

Azért köszi a válaszokat, majd félre teszek pàr száz ft-ot és elviszem kutyaiskolába hogy jól nevelt legyen a lelkem ;):)

2016. márc. 18. 22:17
 7/17 anonim ***** válasza:
Hi hi....:D de komolyra fordítva a szót, ilyenkor rá kell szólni, hogy fejezze be a morgást!
2016. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha o eszik meg akkor sem szabad morogjon rad!

Es soha ne adj a kajadbol mikor te eszel,azzal az o șzemeben nem kedveskedsz hanem behodolsz neki ami arra keszteti,hogy falkavezernek kepzelje magat es eldurvulhatnak a dolgok.

2016. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

MI az ISTEN folyik itt??

Tényleg ennyire csórók vagytok, vagy hol laktok Alsóbögyörösval.g.pusztán?

Ha egy kutyának kus.snak kell lennie amikor a gazdája eszik, akkor neked nem való kutya!

Jó, hogy már beléjük nem rúgtok azért mert kifejezi hogy szeretne ő is abból amiből te eszel.

A kutyák mindent megértenek azt is, ha nem kap, mert nem jó neki.

Nem tudom milyenek a nagy testű kutyák de azt igen, hogy van lelkük, szívük és érzéseik. Nem tárgyak és nem katonai kiképző táborba kell élniük.

Én magasról teszek hogy mennyire szavazza le pár arctalan idegen hogy mit írok a gyakori kérdéseken, de az én kutyám soha nem fog kiképző táborokba menni, nem kell jómodort tanulnia, nem én vagyok a falkavezér, nem azért vettem egy tündéri kis jószágot, hogy uralkodjak rajta. Nem lehet minden egyes nap ugyanazt a száraztápot enni, és konzervet, miért ne vághatnék fel neki egy kevés jó minőségű sonkát? Azért mert nem szokás? Mert vidéken még mindig láncon megkötve szokás tartani? Hát, nálam ilyen szokások nincsenek.

2016. márc. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Egy kutya érezze jól magát ott ahol él.

Ha adsz neki az ételedből csak hálás lesz.

Ha nem ízlik neki, akkor ott fogja hagyni.

Én még a 700 forintért vett Szamos cukrászdai Eszteházy tortát is odaattam neki és nem nőtt a fejemre, nem követelőzik, nem agresszív, hanem hálás és szeretetteljes és aranyos viselkedésű kutya.

2016. márc. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!