Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ért "szakszerüen" a...

Valaki ért "szakszerüen" a kutya helyes táplálásához?

Figyelt kérdés
Elég valószinű,hogy örökbe fogadunk egy kb 1-2 éves fajtiszta huskyt valaki össze tudna állitani nekem egy jó étrendet ami mégsem olyan nagyon drága(8000 alatt)de mégis jól táplálja?
2010. ápr. 3. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
hát ha egy honapba ugy akarsz kijönni hogy 8000 be legyél meg! akkor tul jo minőségü tápot nem tudsz venni maximum! prémium minőséget! szerintem csináld azt vegyél minden honapba egy 7 kg-os kiszerelésű tápot! natur croqot pl. vagy chicopeet-t és ez mellé főzzél neki farhát-ilyen olyan husok néha egy kis máj, tésztával ,kenyérrel! de olcso szirim szarom konzervet semmiképp! egy nap egyszer etesd csak meg! ha lehet este! ugyan azon a helyen ha lehetséges! és utána már ne vidd ,mert bélcsavarodást kaphat a kutya gyomra 4 orán keresztül emészt utána! :)
2010. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
minek veszel magadhoz kutyát, hogyha 800 ft jut rá???
2010. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8000 te hülye!
2010. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
jah, ezer bocs!!!
2010. ápr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
még mindig jobb hogy magához veszi mint hogy rossz környezetbe legyen! bár nem értem ezt a pont 8000-et! de én irtam az elsőt és ugy látom az egész gazdaságos ugy!
2010. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
jahh és menj el az Alpha-zooba hozzáértők elmondják mit és hogyan etess! pl. dohány utcai vagy eurocenter
2010. ápr. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mert még nem dolgozok és anyám enyit tud adni az etetésére.
2010. ápr. 3. 19:50
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]

dog chow, vagy valami hasonló táp...

2010. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Amit első válaszoló irt azzal maximálisan egyetértek, csak a napi 1-szeri etetéssel nem. Inkább az adagját oszd el kétfelé, reggel, este, nem jó a gyomornak, ha egyszerre megvan terhelve.
2010. ápr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Akiteki ***** válasza:
100%

Szia!

15 éve tartok huskykat, jelenleg 5 kutyám van. Elég szakszerű leszek? :))

Láttam a kutyus képét, akit szeretnél örökbefogadni. Jelentkeztél már örökbefogadónak? Ha igen, mindjárt megnézem, hol van és kit kell keresni.

Tudnod kell, hogy ivartalanítva, oltva, chipezve kaphatod meg.

Javaslatom: lépj be a klubba (MEOE Szánhúzó és Északi kutyások Klubja) és kedvezményesen tudsz tápot vásárolni.

Napi 20 deka prémium táp egyszeri etetéssel. Ez havi kb. 4000 Ft-ba jön ki. Így megfelel? A maradékon vegyél még spot-ont rá, 1600 Ft-ért.

Ha bármilyen egyéb kérdésed van, írj vagy ide, vagy az akiteki@gmail.com-ra.

2010. ápr. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!