Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy németjuhász mennyit bír...

Egy németjuhász mennyit bír futni?

Figyelt kérdés
A családba nemsokára érkezik egy kis németjuhász kan. Mivel elég sportos család vagyunk, szoktunk menni túrázni, biciklizni, azt szeretnénk, ha minél többet tudna velünk jönni. Az lenne a kérdés, hogy felnőtt korában hány km-t tud közepes tempóban ügetni/futni? (kölyök korban csak gyalog túrákra vinnénk a fokozatosságot 100%ban betartva)

2016. ápr. 5. 00:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Nem:) természetesen csak hobby céllal csinálánk és ha ne talántán nem feküdne neki a dolog abbahagyjuk, csak úgy gondolom jó fizikai/mentális fárasztás, ill jól erősíti a kutía gazda kapcsolatot:)
2016. ápr. 5. 20:21
 32/35 anonim ***** válasza:

kedves 29es: Tenyleg ennyire nem megy a szovegertelmezes? Nem tukmaltam, annyit mondtam elso blikkre erdemes meg megnezni mas aktiv fajtakat is akik esetleg alkalmazkodobbak az o sportos eletvitelehet a border csak OTLET, ALTERNATIVA, PELDA VOLT. Ennyi irta, hogy neki NJ kell, irtam is, hogy ebben az esetben nincs mirol beszelni. Ertheto? Egy lehetoseget vazoltam, nem kell mindent tulk gondolni, vagy vedd a faradtsagot es olvasd mar el es ertelmezd, amit irok.


Kerdezo: A husky -30ban vegigmegy az iditarod-on 1800 km 8-10 nap alatt (termeszetesen itt a felkeszites sem RoyalCanin-on tortenik), szerintem az a par kilometer melletted nem nagyon terheli meg.


Sok sikert kivanok neked a kutyushoz, de legyel biztos torzskonyvezett szurt szuloktol veszed, nincs annal fajdalmasabb mikor egy diszplaziara hajlamos fajta par ev utan feladja es nem tud veled kirandulni. De gondolom ez trivialis.

2016. ápr. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Igen nagyon odafigyeltem, hogy honnan jön, nem szeretném, ha megismétlőddne az első kutyám története. Akkor még nagyon kics voltam (1 éves) amikor a szüleim hoztak egy nem tk-s fekete németjucit. Imádtam, de nagyon hamar el kellett altatni súlyos dp és egyéb allergiák miatt:( Ezért különösen érzékenyen érint ez a kérdés. Nem is hamarkodtam el, majdnem 1 éves nézelődés, érdeklődés után döntöttem el, hogy honnan vegyem:)
2016. ápr. 5. 20:31
 34/35 anonim ***** válasza:

Megírnád a kennel nevét pü-ben?

Több, mint 30 éve nj-zek, mert a fajta szerelmese vagyok.

2016. ápr. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
"kedves" 32-es neked se mehet nagyon a szövegértés, egy szóval nem írta a kérdező sehol, hogy fajtaötleteket kér ;) te mégis előálltál vele ;)
2016. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!