Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » European Sleddogot fedezetésre...

European Sleddogot fedezetésre ajánlani?

Figyelt kérdés

Van egy european sleddogom. Ezek ugye munka vonalú kutyák, direkt erre tenyésztve, szelektálva, viszont nincs standard. Nem is igazán fajta, hanem típus.

Az én kutyám jó munkakutya, rengeteg energiával, és remek természettel és gyönyörű küllemmel. Aktívan canicrossozunk, bikejöringezünk, futunk. Szeretném fedezetésre ajánlani ugyan ilyen kutya tulajdonosoknak. Akik kemény munkakutyát keresnek. Szerintetek ez is szaporítás lenne? Mert a kölykök ugye munka kutyák lennének, akikből nem kerülne menhelyre. Akik ilyen kant keresnek úgy is találnak és fedeztetnek.



2016. ápr. 30. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Kérdés, hogy gondoltad az ajánlást? meghirdeted a jófogáson? azt ne tedd. feküdj rá a marketingre. Eredmények, videok, egészségügyi szürések. Ha valóban kiemelkedő a kutya, a szukatulajdonosok meg fognak találni.
2016. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
az elsőnek igaza van :) csinálj a kutyádnak/magadnak egy oldalt, beszélgess más sleddogosokkal, h lássák h milyen szuperek vagytok(na ez elég furán hangzik, de arra gondolok h add el magad, szerettesd meg magad az emberekkel és a végén el fogják hinni és ők is hangoztatni fogják h milyen szuper vagy és a kutyád is milyen szuper. ehhez kétségtelenül kell egy jó pofa és előadóképesség) tölts fel sok fotót és videót a kutyáról és járj el sok versenyre :D (és próbálj meg jó helyezést elérni)
2016. ápr. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
Ez most komoly kérdés? Miért lenne szaporítás? De gondolom ha van egy ilyen kutyád, akkor benne vagy annyira ezekben a dolgokban, hogy magadtól is tudd a választ.
2016. máj. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
European sleddog? Magyarul keverék? Mert az országban kötve hiszem, hogy bárkinek is lenne ilyen kutyája (persze, aztán majd mindenki kitalálja hogy a husky x vizsla keverék kutyusa "fajtiszta" sleddog). Bocs ha szkeptikus vagyok, de hogy gondoltad meghirdetni? Aki munkakutyát keres ilyen célokra az vagy border colliet választ vagy fajtatiszta huskyt, vagy fogja és örökbefogad jelképes összegért egy pörgős keveréket. Azt te nem tudhatod, hogy a te kiskutyáid menhelyre fognak-e kerülni vagy sem, de a tapasztalatok alapján oda fognak, mert 90% aki olcsón vesz energikus kutyát, az majd csak később fog rájönni hogy kevés a kutyának az 1 órás pórázon rángatózás, utána úgy szabadul majd tőle hogy neked arról fogalmad se lesz... Emiatt én fölöslegesnek érzem a szaporítást. Igen, szerintem szaporítás, mert a te kutyád gondolom nincs szelektálva semmire, se eü szűrés, se a felmenőit nem ismered, csak a kutyák létszámát növeled, fölöslegesen, mert futásra meg bicajozásra több "tiszta" kutyafajta (és akár már élő keverék is) alkalmas.
2016. máj. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a versenyeken érj el olyan eredményt, hogy az ottani sporttársak érdeklődjenek nálad ilyenről. Nem tartom ördögtől való dolognak, de óriási felelősség és csak komoly igény esetén szabad extra pörgős kutyákat teremteni. Ha én sportoló lennék, aki kutyát keres, nézném a menhelyek felhozatalát is, illetve a külföldi "sleddog" jellegű tapasztaltabb kenneleket, nem beszélve azért pl. grönlandi kutya vagy egyéb szánhúzók munkásabb irányú kenneleiről.
2016. máj. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!