Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mennyire szeretitek a hazi...

Ti mennyire szeretitek a hazi kedvenceteket?

Figyelt kérdés
Nekem van egy 13 eves keverek kutyusom, es mar betegeskedik, es fel kell keszulni a legrosszabbra, ti mennyire lennetek magatok alatt ha elveszitenetek ugy mond egy "csalad" tagot? En tuti nagyon ki leszek bukva
2016. máj. 9. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ismerem az érzést. most februárban halt meg a beagle kutyusom. Hosszas betegség elózte meg kb 1,5 éve azt hittük, hogy elmegy, de ég közdött a drága és adott nekünk plusz egy évet. Daganat volt a húgyhólagjában plusz a nyakán. Látszott rajta, hogy fogy az ereje, de fájdalmakat nem láttunk rajta. Tudtam, hogy bármikor bekövetkezhet a legroszabb, de amikor bekövetkezik arra nem lehet felkészülni. Az a reggel amikor anyukám azzl fogadott, hogy Paca nem kel fel többet leírhatatlan fájdalmat éreztem, pedig tudtam, hogy bármelyik nap megtörténhetett volna. Én napokig sírtam utána+ még ma is ha eszembe jut egy két vicces/kedves emlékk akkor megkönnyezem. Azt tudom tanácsolni, hogy tölts vele annyi időt amennyit csak tudsz (én is az utolsó hónapjaiban nagyon sok időt voltam vele) mert lehet, hogy nem lesz semmi előjele, nálunk se volt. Este még vidám volt, megette a vacsoráját én abban a tudatban mentem el bulizni, hogy minden rendben, de reggel már nem volt.:( Nem könnyű, nekem sokat segített, hogy ott volt a másik kutyánk akivel együtt tudtuk gyászolni, mivel ő egy "férjet" (együtt éltek 8 hetes koruk óta) vesztett el.
2016. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az kimaradt most áprilisban lett volna 12 éves
2016. máj. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én sajnos három kisállatomat kellet elveszítenem. :(

A hörcsögömet lassan két éve veszítettem el. Pontosan három hónapig volt velem. Betegség vitte el. Láttam rajta, hogy valami nem oké, de nem vittem orvoshoz (azóta is gyötör a bűntudat).

Az ő halálának a feldolgozásában segített a teknősöm. Ő szinte (pár hét híján) egy évet volt velem. Szintén az én hibámból megszökött. Nem vigyáztam rá eléggé.

A kis kecském február hatodikán született. Április huszonkettedikén felakasztotta magát. Itthon se voltam :'(. A mamáját kivitték a szüleim a seregbe és ő itthon maradt egyedül. Három napra mentem el itthonról. Nem tudtam, hogy a mamáját kiviszik és el se búcsúztam rendesen tőlük, mert abban a hiszemben éltem, hogy három nap múlva újra látom. Azt mondták a szüleim végig keresett engem. Még amikor kisebb volt megígértem neki és a mamájának is, hogy vigyázok rá. Nem tettem.

Mindhármuknak azért kellett elmenniük idő előtt, mert nem vigyáztam rájuk eléggé. :(

Még szeretnék állatot, de több nem lesz. Egyszerűen nem látszik rajtam és szemrebbenés nélkül tudok róluk beszélni, de valahol mélyen nagyon megviselt a haláluk és ha még egy élet elmúlását kéne végignézzem a saját hibámból biztos, hogy utánuk mennék.

Én is csak annyit tudok tanácsolni mint az előttem író. Legyél vele minél többet, ha pedig bekövetezik a legrosszabb akkor hagyj időt magadnak a gyászra. Amikor pedig úgy érzed és még akarsz lehet érdemes lenni egy másik kutyust örökbe fogadni. Nem fogja pótolni a mostani kutyusod, de lesz valaki melletted. Erőt és kitartást.

2016. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!