Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korukig nőnek a...

Mennyi idős korukig nőnek a kistestű, és nagytestű kutyák?

Figyelt kérdés
A tiéd mikor állt meg a növésben? Kistestű vagy nagytestű a kutyusod?
2010. ápr. 12. 15:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

A kistestűek 0,5 éves korukig, a közepesek 1 éves korukig, a nagytestűek 1,5 vagy akár 2 éves korukig is.

És ez nem a magasággbali növekedésre vonatkozik hanem a komplett testi fejlődésre: csontozat-izomzat, minden.

2010. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
És magasságban és hosszúságban kb. mikor állnak meg?
2010. ápr. 12. 15:33
 3/15 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, h a kistestűek 8-9 hónapos korukig fejlődnek ki.

az én westie-m most 8 hónapos, de még fog változni:)

de szerintem ez olyan mint az embereknél, van aki gyorsabban, van aki lassabban fejldőik "ki".

ismerek egy palotapincsit, aki 2 éves korában nőtt véglegesre:)

2010. ápr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jó ég,akkor a kistestűnek vett kutyám lehet nem is lesz kistestű:D
2010. ápr. 12. 16:16
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát sztem úgy értette hogy nem nől azért nagyobbra mint az átlag csak van amelyik német juhász pl eléri 8hónaposan a magasságát van aki meg csak 1 évesen. (és aztán izmosodik) Én úgy tudom hogy ha mondjuk jobb minőségű táppal eteted előbb eléri a végleges méretét mert attól gyorsabban fejlődik. (bocs ha hülyeséget mondtam)

Ha valaki nem ad nem olyan prémium tápokat csak olcsóbbat az is ugyan úgy kifejlődik csak kicsit lassabban...


Pl én vizsim kb 8hós koráig nőtt olyan látványosan most 1éves1hós és még mindig szélesedik izmosodik.. De magasságra már nem igazán nő!

2010. ápr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milyen fajta a kutyád, mennyi idős, és hány kg? Ebből ki lehet számolni, hogy nagyjából mekkora lesz felnőtt korára.
2010. ápr. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hogy lehet azt kiszámolni engem érdekel :)
2010. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pl ha egy Német juhász 6hónapos és (nem tom mennyi kilók kb) Akkor hogy számolod ki? :) Köszike
2010. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hogy lehet kiszámolni? Az én kutyám kistestű,(elvileg!) max 5kg lehet,most 3 hónapos és 3kg. Írd le légyszi,tényleg érdekel:)
2010. ápr. 12. 21:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Ha most 3 kiló, felnőtt korában lesz vagy 8... Ez csak tipp, de 5-nél ezer százalék, hogy több lesz.
2010. ápr. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!