Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Huskyt lehet Magyarországon...

Huskyt lehet Magyarországon tartani?

Figyelt kérdés
Mármint ugy értem hogy ugye az alföldön élünk és nyáron elég meleg van bírná vagy folyamatosan fürdetni kéne?
2016. jún. 24. 15:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%
Válaszolnál arra a kérdésemre,hogy minek szeretnél huskyt?
2016. jún. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Mert elég okosak azt hallottam róluk, bár minden kutya okos ha meg van rendesen tanítva másrészt meg elég sokat sportolok, szeretek sétálni,futni jó társ lenne elég energikusak azt hallottam róluk, faluban élek tudnék is vele foglalkozni sokat csak jobban érzi egy faluban magát mint a betondzsungelben.
2016. jún. 25. 14:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Értem.Mondjuk az,hogy "okos" (bár ez nagyon relatív fogalom),meg energikus, az több tucat más kutyafajtára is igaz, amik jobban bírnák az itteni klímát.
2016. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Küldenél még ilyen kutyafajtákat?
2016. jún. 25. 21:56
 15/17 anonim ***** válasza:
Bár nem engem kérdeztél: terrierek, pásztorkutyák legfőképpen. Habitusukban másik, de az energia szintjük hasonló! A terrierek mind remek kutyák!:)
2016. jún. 26. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem bírják a meleget, sem ők,sem a malamutok. 20 fok felett szenvednek. Nagybátyámnak volt, nyáron csak befeküdt egy kád vízbe,és ki sem jött onnan egész nap. Még a kaját is fagyosan adták neki,mert csak úgy ette meg.
2016. jún. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A terrierek valóban ilyenek,ahogy említette a 15-ös. De ott van a németjuhász, belga juhászok, vizsla, óriás schnauzer,stb, a menhelyek is tömve vannak olyan kutyákkal,akik bár nem fajtatiszták,de sportosak, és tökéletes társak lennének.
2016. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!