Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek normális ha...

Ennner kérdése:

Szerintetek normális ha szukám, aki másfél éve lett ivartalanítva párosodik a kanunkkal?

Figyelt kérdés
Én sem hittem a szememnek, de a szuka nemi szerve is meg van duzzadva pár napja, farkát félrecsapta a kannak és párosodtak is, sokáig össze voltak ragadva. Ivartalanított szukáról van szó!

2016. júl. 29. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Elvinném azért orvoshoz egy vizsgálatra,lehet a hormonokkal is valami gond akár.
2016. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Ivartalanításnál a petefészkeket nem távolítják el.
2016. júl. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
51%

Eltávolítják.

Esetenként előfordul, h nehány sejt marad, es ez okozhat tizelest, es alvhesseget.

De az is lehet h simán csak szeret dugni :D

2016. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem valami modern felfogású dokinál csináltattátok a műtétet, és nem pakolt ki mindent. Vigyétek el egy másik állatorvoshoz, nézzen rá, meg mesélje el, hogy mi a teendő ilyenkor.
2016. júl. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenképp elviszem állatorvoshoz! Egyébként szerintem is szeret dugni! Mocskos nagy ribi! :D
2016. júl. 30. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!