Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lesz nyakörve rajta hagyjam...

Ha lesz nyakörve rajta hagyjam vagy ne?

Figyelt kérdés

Jelenleg hámja van mert még kölyök de át akarok váltani nyakörve+rá a biléta...

Rajta hagyhatom vagy azt is lekel vennem?(ithon)

A hám az én kutyámon csak néha marad rajta pl este hogy reggel de szendvedjek a ráadással..


Azert kérdem hogy rajta lehet e hagyni mert sokaknak képén láttam hogy otthon van a kutya de rajta van...


(Utazáskor mindenféleképp rajta hagyom)


2016. júl. 29. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
En a csivavammal egyszer leveszem egyszer rajtahagyom. Te is csinald ugy ahogy jol erzed
2016. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne es persze hogy hogy birja a kutyusod mert nekem is regen nem birta nagyon amugy 1#vagyok
2016. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 tothp ***** válasza:
100%

Nem árt rendszert vinni a kutya életébe:

Ha felteszed a nyakörvet = "sétálni megyünk"

Ha leveszed a nyakörvet = "otthon vagyunk"


A kutya értelmi szintjén fontosak ezek a napi rutin dolgok. Bármennyire okosak is, nem emberi aggyal gondolkodnak.

2016. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mi a sétából haza érve rögtön levesszük róla a pórázt, csak a bolha és kullancs elleni nyakörv marad rajta, szerintem neki is így "kényelmesebb", plusz nem "csilingel" a 2 biléta sem, ha megmozdul a kutty.
2016. júl. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"A hám az én kutyámon csak néha marad rajta pl este hogy reggel de szendvedjek a ráadással.. "


Jézusom, ne szenvedj már ennyire...


Sétára bőven elég ráadni a kutyára, aztán otthon meg leveszed. Amúgy se túl kényelmes nyakörvben összekuporodni meg hámban aludni, ez olyan, mintha neked kéne sállal a nyakadon, meg öves nadrággal aludnod...

2016. júl. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 tothp ***** válasza:
70%

egyesnek: "Te is csinald ugy ahogy jol erzed"

neked legó vagy barbibaba való.

A kutya egy élőlény, úgy kell szervezni az életet, hogy a kutyának is jó legyen

2016. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Én rajta hagyom.
2016. júl. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi otthon levesszuk a hamot es a nyakorvet is de most nyaralunk es a nyakorv mindig rajta van. Igy ha esetleg megpattanna az eb nem kell chip leolvasot keresni ott a tel.szamom a nyakaban. Persze figyelunk ra hogy ne logjon meg de az ordog nem alszik es itt kifer a kerites alatt.
2016. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bilétás bolhanyakörv nálunk mindig rajta van, hám/nyakörv csak sétához.
2016. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!