Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen partnere lehet egy kan...

Milyen partnere lehet egy kan csivavának?

Figyelt kérdés
Milyen fajta kistestű kutyust ajánlanátok a csivavámnak, hogy ne szenvedje folyton mert kanos?
2016. aug. 17. 09:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és ne mégegy csivavára gondolok xd
2016. aug. 17. 10:01
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

hehe, ír farkas :) Azt amire megmássza...

De érdekes lenne a végeredmény. :)

Amúgy pl palotapincsi?

2016. aug. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítást
2016. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítást ajánlanék. Egyből megoldódik a probléma.
2016. aug. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás és következetes nevelés :) Olcsóbb, egyszerűbb, és a kutyának is jobb. Ugyanis ha egyszer párzik, utána nem lenyugszik, hanem háromszor annyira akarja majd még egyszer, és még egyszer, és még egyszer. Szóval ha a szenvedést akarod megszűntetni, akkor az állatorvost keresd :)
2016. aug. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
Ivartalanítás. Vagy egy nagy dán dog. Meg egy normális gazda.
2016. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd, és nem lesz kanos.


A probléma amúgy csak akkor merül fel, ha tüzelő nőstény van a közelben.


Kanos alatt mit értesz? Hágja a lábatokat, a párnákat, satöbbi? Az cseppet sem azért van, mert párra vágyik.


(amúgy a kutyákat nem lehet csak úgy vakon fűvel-fával pároztatni, náluk is előfordulnak nemi betegségek, illetve örökletesek is - lehet hogy a szülőkön nem látszik, de attól még a világra hozhatnak egy alom beteg kiskutyát, akiket pláne nem lehet odaadni senkinek)

2016. aug. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás!

1. Az én kutyám fedezett többször (tenyészkutya törzskönyvvel, eredményekkel), azóta csak még kanosabb.

2. Így is tele vannak a menhelyek keverékekkel, minek még többet gyártani?

3. A szuka évente 2x tüzel fél éves korától. Két éves kora előtt nem lehet pároztatni, utána is csak évente egyszer, maximum 3-4x élete során. A maradék tüzeléseknél meg őrületbe kergeti a kanodat, aki így sokkal jobban fog szenvedni, mintha nem lenne mellette szuka.

2016. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én az 5 éves kan csivavámat a múlt hónapban ivartalanítottam. Hidd el sokkal jobb lesz utána és a kanoknál az a 10 nap varratszedésnél hamar átvészelhető. Én azért ivartalanítottam mert Anyukámnak lett egy lány kutyusa ( akkor még nem volt ivarérett a lány kutyus ) és állandóan meg akarta d*gni. Nem szeretnénk kis kutyusokat mert ugye az is plusz pénz és felelősség lenne így inkább az ivartalanítással oldottam meg a problémát. Így már gondtalan lett a játék és a kutyusom is lehiggadt.
2016. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!