Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy akitának kell télire "kabát"?

Egy akitának kell télire "kabát"?

Figyelt kérdés
Szóval itt ahol lakok borzalom hideg van. A Magyarországi hideg semmi ehhez képest. Hó csak titkán van de csontig hatoló a hideg amit szerintem egy akita is megérezne. Nem szeretném hogy megfázzon ezért arra gondoltam hogy vennék neki egy kabátot(kutyaruhát) esetleg van ötletetek hogy melyik lenne a legjobb?

2016. szept. 25. 09:22
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
59%
EZ a kutyától is függ, te látod hogy milyen vastagságú a bundája, a kutyámmal még nem volt közös telünk, most fogom én is megtapasztalni hogy hiyg burja a telet
2016. szept. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
27%
2016. szept. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
nem vagyok fázós fajta de ez a hideg kegyetlen. De most ne úgy képzeljétek hogy folyton abban lenne... csak a sétánál adnám rá ha nagyon hideg van, ismétlem ha NAGYON hideg van. Igazából még nem tudom milyen lesz az idei tél de már most elég hideg van.
2016. szept. 25. 10:39
 14/31 A kérdező kommentje:
az én kutyám februári ez lesz az első tele.
2016. szept. 25. 10:40
 15/31 anonim ***** válasza:
39%

"A hidegtűrő fajták dióhéjban:

Nagytestűek: szibériai husky, alaszkai malamut, szamojéd, grönlandi kutya, nyugat-szibériai lajka, karéliai medvevadász kutya, norvég elkhund, akita inu, eurázsiai juhász, bernáthegyi kutya, újfunlandi, valamint egyes pásztor-, és juhászkutyák"


[link]

2016. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%

Mi lesz a következő körülmény?

Hogy hetente nyírod a szőrét, lakásban tartod vagy hogy az Antarktiszon laksz?


Akkor is korlátolt dolog egy akitára kabátot rakni a "borzalom hideg" miatt.

2016. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
62%

ja bocs mindenki hülye csak te nem


A rákért írod ki a kérdést, ha már eldöntötted, hogy a te kutyád fázik és kell neki kabát!?

2016. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Na csak hogy rendben legyen a lelkivilágod:

Igen lakásban tartom, Németország közepén lakom, nem nyírom a bundáját. Azt meg már korábban leírtam mire kell a kabát.

2016. szept. 25. 11:08
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

Akkor egyél normális öltözetet, mert Németország nem hidegebb télen.


Ha gondolod beírok vagy 20 linket a hőmérsékleti övezetekről.

2016. szept. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Gondolom semmit sem tapasztaltál még csak az internetet bújod és gyűjtöd a hülyeségeket. A bmdös életben nem laktam Magyarországon csak ha Szerbiát írtam volna nem tudnátok miről beszélek mert hiába szomszédos ország a magyarok többsége azt sem tudja hogy létezik. Na ott még hóban sem volt hideg itt viszont hó nélkül is igen hideg van, de mit azövegelek egy tudatlan embernek? Belinkelhetsz 500 oldalt azok akkor sem érnek fel a tapasztalattal. És ha olvasni már nem tudsz megpróbálom mégegyszer leírni hátha felfogod végre. Majd meglátom mennyire lesz hideg és mennyire fázik a kutya...utána majd eldöntöm kell-e kabát. Kösz a válaszokat (kivétel te vagy 71%-os)
2016. szept. 25. 11:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!