Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan büntetitek meg a...

Ti hogyan büntetitek meg a kutyátokat ha megérdemli?

Figyelt kérdés

Szóval nálatok kap egy sima "NEM"-et? Az én blökim nem szereti a verést eléggé besértődik miatta, ezért nem verem meg a legkisebb mértékben sem, egy tockostól is durcás. Ez nem azt jelenti hogy mindent megengedek. Ma pl. szétrágott egy guriga wc papírt. mikor oda mentem még örült de mikor felvettem a rágott kurigát úgy elkezdett lapítani hogy na. A büntetése az hogy be van csukva egy szobába, néha ránézek és úgy tűnik elég levert, tudja hogy rosszat csinált. Szerintetek ez így jó? Vagy ez nem hat a kutyára? túl elnéző vagyok?


Ui: nem szokott rosszalkodni, csak néha-néha fordul elő ilyen (havonta 1-2x) ja és még könyök de már elmúlt fél éves.



2016. okt. 4. 14:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem tudom a választ, de én is kíváncsi vagyok rá. Az enyém 10honapos, de nagyon rossz. Nincs szívem megverni, ha kicsit csapom meg azt játéknak veszi
2016. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
azt mondta a csodálatos kutya doki is , h felesleges verni, abból nem tanul semmit ,csak félni fog tőled. én rászólok határozottan és nyakon bököm
2016. okt. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
#1 nem árt megtanítani neki hogy mikor vagy mérges. nem kell félni a megveréstől nem agyon ütöd nem lesz tőle baja ha más nem hat rá. ha mégis más utat választanál akkor rosszalkodás után zárd be valahova és akárhogy vinnyog, tiltakozik ne engedd ki.
2016. okt. 4. 15:00
 4/17 A kérdező kommentje:

#2 én is így gondolom.

#3 nagyon vicces vagy...

2016. okt. 4. 15:01
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én mikor tetten érem határozottan kicsit emelkedett hangon el kezdem szidni, utána ott hagyom és hiába jön hízelegni nem foglalkozom vele egy darabig.
2016. okt. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
28%
Kutyat kis mertekben sem lehet verni!!! Ha sokat fenyit fizikailag amig kolyok nagy korara agressziv lht. Buntetes szerintem jo egy kis magyarazas neki olyan hangsullyal h tudja meg,rosszat cselekedett. De VEREST EN NEM AJANLOM.
2016. okt. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mint írtam nem verem és most az általam írt "verést" se úgy értsd hogy erőből ütni kezdem. A "verés" nálam pár tanító jellegű kisebb tockos vagy bökés. De egyébként én is a magyarázást alkalmazom. Szerintem egy kutyának is rosszabbul esik egy "kiselőadás" mint a verés akár csak a gyerekeknél.
2016. okt. 4. 15:10
 8/17 anonim ***** válasza:
81%
Leszidom és a helyére küldöm, vagy leviszem a földre, ha apróságot "rosszalkodott", és kizárom a falkából 1 órára, ha rettentő dolgot művelt. Utóbbit csak ritkán, utoljára 2 éve, amikor felzabált az utcán egy földön heverő szendvicset. Az enyém nagyon szeretetéhes, őt azzal kitűnően lehet fegyelmezni, ha úgy érzi hogy haragszom rá.
2016. okt. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
En nyakoncsapom a bichont, de közben mondom neki többször is hogy "mit csináltál!". Ugy látom felfogja, mert behuzza a nyakát es lesüti a fejét nagyon, mozdulatlanul áll és várja a nyakoncsapást.
2016. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
azért mert ütöd te barom...
2016. okt. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!