Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben kutyakozmetikus?

Debrecenben kutyakozmetikus?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy remek szakembert, de nem jut eszem,be a kozmetika címe:S neten nem találom, így hátha tudtok segíteni.

De ha tudtok ajánlani Ti is, szívesen fogadom.


2010. ápr. 25. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Mi a 60 utcára járunk és szeretjük, bár nincsenek nagy igényeink! :)
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
:))
2010. ápr. 25. 22:02
 3/23 anonim ***** válasza:
Derék utcán van egy a (tócóvölgyben). Sőt 2 kutyakozmetikus is van,szinte egymás mellett a derék utcán az új garázssoroknál.
2010. ápr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik volt osztálytársam debreceni, kutyakozmetikus. De szalonja nincs, házhoz jár vagy hozzá is el lehet vinni a kutyust, írj privátot, ha gondolod és megadom a számát!
2010. ápr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Szintén kutyakozmetikust keesek Debrecenben.Aki tényleg nagyon jó.

Olyat tudtok aki állatorvos mellett dolgozik.Köszi.

2010. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

én tudok olyat, a Jupet állatorvosi rendelő mellett is dolgozik közvetlenül egy.

köszi a tanácsokat. nem kell olyan aki házhoz jön, most is ilyen volt, de most konkrétan keresek valakit:)

tapasztalt kutyásokat kérdezek ez ügyben:)

néztem neten is pár munkát, de a helyükben fel sem tettem volna, ahogy azokat a jószágokat megnyírták..

2010. ápr. 26. 12:33
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
De attól függ neked mire kell?! Trimmelni? Fazonra tökéletesen nyírni? Vagy simán lecsupaszítani a nyárra? Azért nem mind1! :) Az egyik válaszolónak írnám h a 60 utcai kozmetika az állatorvosi rendelővel egyben van!
2010. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha megtudod,írd már ki az.

Aki a Jupetnél van ,ő milyen.

Én a NETVET-nél láttam.De olyat keresnék akinek neve van a szakmában.

2010. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

na megtudtam. a Nógrádi Mátyás utcait mondták, h nagyon precíz és gyors, de az nekem messze van:(

mivel dicsérték még a Jupet mellettit is, így szerintem oda fogom vinni. De még van egy kis időm eldönteni.

egy jó kutyakozmetikusnál teljesen mindegy mit akar az ember, trimmeltetni vagy nyírni stb.

a Hatvan utcára többé nem megyek, de köszi a választ.

2010. ápr. 26. 15:24
 10/23 anonim ***** válasza:

Ki ő?

Honlap cím?

Köszi.

2010. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!