Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Debrecenben kutyakozmetikus?

Debrecenben kutyakozmetikus?

Figyelt kérdés

Ajánlottak egy remek szakembert, de nem jut eszem,be a kozmetika címe:S neten nem találom, így hátha tudtok segíteni.

De ha tudtok ajánlani Ti is, szívesen fogadom.


2010. ápr. 25. 21:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Miért mi bajod a Hatvan utcaival? Bár ott is többen vannak, érdekel miért nem akarsz oda menni!
2010. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Google a Te barátod is, beírtad volna h Jupet és kidobta volna. Egyébként Jupet.hu-n megtalálod.


Hatvan utcára azért nem megyek, mert oda jártunk dokihoz, és nem akarok többé oda menni. Nem a kozmetikusokkal van bajom, azoknál még nem voltam.

2010. ápr. 26. 20:50
 13/23 anonim ***** válasza:
Mert a dokikkal mi volt a baj? Mi dokihoz is odajárunk, de most kicsit elrettentettél..
2010. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én nem a Jupetet kérdeztem,hanem a Nógrádi Mátyás utcait
2010. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

jaj ne haragudj, a Nógárdit nem tudom, csak azt h van a kutyakozmetikus, és van egy segítője is, aki lehet tanuló vagy ilyesmi, azt nem tudom. Annyit mondtak, egy westie-ről volt szó, h fürdetéssel együtt megcsinálták 50 perc alatt, és nagyon precíz munkát végeztek, mindössze 3000Ft-ért. Meg még annyit tettek hozzá, h a telefonkönyvben is benne van a számuk, csak pár nappal előtte kell bejelentkezni.


a hatvan utcai dokival az a bajom, h a pénz az első nála.

állandóan szajkózta a Hill's tápot, és mikor kezdtem utánaolvasni a dolgoknak, kérdeztem tőle, h nem-e az összetétel a lényeg. azt mondta nem azt kel nézni!NA EKKORA KAMUT!és meg sem magyarázta.

na mindegy, én akkor purina pro plannel etettem, mikor panaszunk volt a kutyusommal, a fülét se pucolta ki csak mutatta h majd nekem h kell, és a semmiért elkért 4500 ft ot és megállapította ránézésre h allergiagyanús.

szegény kutyámmal elkezdtünk más kaját etetni, ahogy az orvos javasolta,igaz mást mert halasat, és az se volt jó így jött a hippoallergén.

hozzáteszem, h mikor nála voltunk megint csak magyarázta a hills tápot(amit hiába mondtam neki h nem adok a kutyámnak mert szója van benne, sok kukorica és szénhidrát, plusz anno 1x rábeszélt és szegény kutyámat csak a gyógyszer tette helyre úgy ment a hasa)..

no és nem bírtam tovább, szegény kutyám már aludni sem tudott, elvittem másik dokihoz, aki írt fel neki cseppet és már aznap aludt békésen, plusz 1 hétre rá el is tűnt minden panasz.

ez az új doki azonnal kérés nélkül kitisztította a fülét, fizetek én ha kell de akkor már legyen is miért, nem azért h ír egy papírt arról, h valószínűleg allergiás a kutyám, és hazaküld..mikor nézni nem bírom h szenved szegény. Plusz ez az állandó vásárolj ilyen tápot dolog sem jön be, főleg h tudom a hills nem jó minőség sem a royal, legalábbis én a kutyámnak tuti nem venném, és csak ezt hajtotta..de mindig..

meg azóta hallottam róluk, h volt gy kutyus akik lebénult a hátsó 2 lábára vagy ilyesmi, és már nem is foglalkoztak vele:S na ez is milyen:S egy másik orvos "kaparta össze".

szóval nekem ez. de mással lehet nem történik ilyen, én azóta tapasztaltam annyit, h bátran mehetek más orvos véleményét is kikérni. a mostani kedvesen válaszol minden kérdésemre, és látszik rajta, h ha 20 kérdésem lenne, akkor is mindre szívesen és nyugodtan válaszolna.

Nekem ez is fontos.

2010. ápr. 27. 12:17
 16/23 A kérdező kommentje:
meg még annyi, h bár akkor elég stresszes volt(de ez nem kifogás), elég csúnyán szólt hozzám mielőtt a kutyámat műtötték volna, rám ripakodott h miért nincs még bent a kutya, bezárva. mondtam neki h nekem nem is mondtak ilyet, és h tudok várni, és maradnék vele amíg csak lehet, és arra is szörnyen lekezelően válaszolt és durva hanggal, mikor egyébként is ..olyankor alapból zaklatott egy normális gazdi..épp h csak tartani tudtam magam, hogy a könnyeim ki ne jöjjenek, na akkor az a pont volt az, ami megtörte ezt a dolgot és ki is mentem sírni:SSS
2010. ápr. 27. 12:21
 17/23 anonim ***** válasza:
Jaj sajnállak! :S Ez elég szörnyen hangzik.. :S Velünk még nem történt ilyen ott, bár ezt az állandó táp ajánlást én sem szeretem.. Meg tényleg egy vizsgálatért is nagyon sokat kérnek, de én azt hittem máshol is így van. :S Esetleg megkérdezhetem te hova jársz? Lehet megnéznénk mi is.
2010. ápr. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

mi most a hadházi utcára, Jupet.hu az állatorvosi rendelő címe.(a domb utcain gondolkoztam még akkor)

Nincs olyan tisztaság meg nem olyan nagy a rendelő, de nem is érdekel, ha meggyógyítják a kutyusomat és nem csak a pénzt látják mindenben.

A doki akkor is fogad beteget, ha nem rendel, csak fel kell hívni előtte.

De ha csak úgy mennétek pl. oltásra, v vmi baja lenne a kutyusnak, ajánlom h 5-től menjetek 8ig.

Egy bácsi a doki, de van 2 fiatalabb is, nekem annyi bizonyíték elég volt, h rögtön meggyógyították. Türelmes, írt fel házilag elkészíthető porcerősítőt is, ad tanácsokat is és nem kér érte külön pénzt stb.

PLusz mondta h ő lyme kór elleni oltást nem is ad, amit mi persze beadattunk mert a 60 utcain mondták h kell, sőt most ismételtették volna. Semmi felvilágosítás h mi az értelme stb..na mindegy ez is hosszabb történet.

Nekem még azt ajánlották, h ha vmi komolyabb baja lenne a kutyusnak, akkor a Vezér klinikára vigyem.(bár ilyen ne történjen!)de h ők a legjobbak, ezt többen is mondták már. Mi még ott nem voltunk.

nos remélem segítettem:)

2010. ápr. 27. 13:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Köszönöm a választ, szerintem kipróbáljuk majd! :) A Vezér utcai még drágább, meg mondtak pár dolgot, h ott lett beteg a kutya stb. Bár ebből nem tudom mi az igaz.
2010. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Nekem meg a Vezér utcai jött be eddig.

Ott mi a gond,azon kivül hogya környék legdrágábbja.

2010. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!