Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rövidszőrű kutya gazdik! Ti...

Rövidszőrű kutya gazdik! Ti szoktatok ilyenkor (kb 5 fokban) ruhát adni a kutyátokra? Milyen fajtájú?

Figyelt kérdés
Én mostanában adok rá, mert látom, hogy fázik. Didereg, ha megállunk. Ő csivava keverék.

2016. nov. 9. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Szoktam, valami rettenetes keverék, alig 8 kiló és a hasa tök kopasz. Majd' megfagy, főleg kora reggel, mikor vizes a fű... muszáj öltöztetni, ha nem akarom hogy rosszul legyen.
2016. nov. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem ket cavalier van. Az egyikre adok a masikra nem. Mivel az egyiknek sokkal vekonyabb a szore es latom hogy fazik
2016. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem nagyon. 60kg-os Bullmasztiff.
2016. nov. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Havenesem van, és ha nem muszáj nem adok rá ruhát mert utálja. Ha rövidre van vágva a szőre akkor sem fázik. Esőben szoktam ráadni, vagy 0 fok alatt.
2016. nov. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
A pitbull már ruhát hord ilyenkor, mert nincs szőre a hasán, meg egyébként is csak egyrétegű semmire se jó szőre van, nagyon fázós :) Mondjuk sima sétához nem, mert amíg mozog, addig rendben van, de ha úgy megyünk valahova, hogy meg is kell állni, akkor kell a vízálló polárbéléses kabátkája.
2016. nov. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Vizsla és nem adok rá. Hülyén is nézne ki szerintem, hogy egy vadászkutyára kabátot adjak :)
2016. nov. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
úgy látom, itt csak az a hasznos válasz, ha adok ruhát a kutyára...
2016. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fázik, akkor nyilván :) Ha nem fázik, és nem lesz beteg, akkor nyilván felesleges. De nem azon az alapon döntjük el ezt a kérdést, hogy milyen fajta a kutya.
2016. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!