Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos Kutyaiskolában...

Cerberos Kutyaiskolában mennyibe kerül egy tanfolyam ára? És mit foglal magában?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
30e Ft a tanfolyam, ami szerintem csak akkor éri meg az árát, ha problémás a kutyusod. Ha egyébként elismer téged, és nincsenek viselkedési problémái, akkor érdemes egy olcsóbb sulit keresni. Persze ez csak magánvélemény. Ha viszont problémás a kutyu, akkor bőven ajánlom őket, még ezért a pénzért is!
2010. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos vannak viselkedési problémái.Ugatja a babakocsikat,bicikliket a "gyanús" embereket /csöves,botos idős ember,kapucnis fiatal/Látszik rajta,hogy félelemből teszi,pedig nem menhelyi kutya.Próbálkoztam mindennel,de semmi változás.
2010. máj. 5. 10:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és teljesen rákattant a nála kisebb kutyákra,nem bántja őket csak nagyon csúnyán játszik /pl.fültépés/
2010. máj. 5. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen iratkozz be! A legeslegjobb dolog ami történhetett a kutyuddal az az, hogy elismerted, hogy valamit nem jól csinálsz, és ezen szeretnél változtatni. Egyébként a Cerberososok kimondottan problémás kutyákra vannak kihegyezve, biztos, hogy fognak tudni segíteni.


Egyébként van pár elég jó cikkük: [link]

[link]

[link]

[link]


Amúgy pont tegnap néztem a póráz két végénben egy ugyanilyen babakocsinak ugrós kutyust, elég jól helyre tették: *****


Olvasd még el Jan Fennel Hallgassunk a kutyákra című könyvét, abból is sok hasznos tanácsot kaphatsz.

A kutyádnál biztosan az a probléma, hogy tekint téged vezérnek, ezért nem bízik abban, hogy tudod biztosítani a biztonságát, hanem azt hiszi, hogy neki kell védenie magát. Ettől egyre stresszesebb. Ha kutya jön, vagy babakocsi, vagy ilyesmi, akkor gondolom rögtön te is ideges leszel, mert nem tudod kezelni a helyzetet, és ez az idegesség kisugárzik rá, és még jobban felpörgeti magát. Ha nem érzi benned a határozottságot, és a nyugalmat, akkor nem tudja elhinni, hogy te vagy a főnök, és nincs ok aggodalomra, mert kezeled a helyzetet.


Egyébként a kutyasuliban a sima alapfokú tanfolyam is nagyon hasznos ( [link] ) és ha problémás kutyát viszel, akkor előtte megcsinálják vele a szocializációs tréninget is, ahol megtanulod a dolgok nehezét, még mielőtt belevágnál az igazi tanításba.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. máj. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ!A linkeket meg fogom nézni.

Az említett könyvet már olvastam,némi javulást vettem már észre mióta követjük a tanácsait,de nem az igazi.

2010. máj. 5. 11:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha örökbefogadott/talált kutya, 10 ezerrel olcsóbb és ha ivartalanított még 10 ezrrel olcsóbb :)
2010. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!