Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Fekete lászlo (erős ember)...

A Fekete lászlo (erős ember) miért csivavákat tart?

Figyelt kérdés
Oké. Az tettszik neki,de miért? Ti milyen kutyát képzelnétek el mellé,ha tippelnetek kéne?

2017. jan. 21. 23:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

attól, hogy nagydarab meg képes 500kg-t megmozdítani, egyáltalán nem biztos, hogy ő egy domináns ember. lehet épp jámbor és galamblelkű :) hülyeség ezt így eldönteni. az tetszik neki, azt tart. egyébként az a kamionhúzós csávó, sajnos nem jut eszembe a neve (nagy és kopasz is) éppúgy pici kutyát tart.

nem kell ebbe belegondolni semmit vagy ennyire unatkozni :)

2017. jan. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Neki ez az ízlése. Kicsit furán festenek egymás mellett de szerintem cuki :)


Én pl. a nagy,macis kutyákat szeretem, ezért lett fundim. De anyukámnak havanese van

2017. jan. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Jó az igaz lehet amit írtok, hogy lehet egy jámbor lelkű,de én akkor egy bernáthegyit képzelnék mellé, meg is sokszor hallottam azt a mondást, hogy az emberek hasonlítanak a házi kedvenceinkre.( ezzel nem magas labdát akartam dobni, nem kell leírni hogy akkor én biztos 1gyíkot tartok)
2017. jan. 22. 08:44
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

A hasonlóságot nem feltétlenül külsőleg kell érteni.

Ezer oka lehet. Gondolom eleve nincs szüksége faxhosszabbításra. Lehet, hogy kis lakásban lakik és nem szeretne egy hatalmas bernáthegyit kerülgetni. Lehet, hogy úgy gondolja, fontosabb dolgokra is el tudja költeni a pénzét, mint hogy egy bazi nagy kutyát etessen, amikor ugyanazt megkapja kicsiben is. Lehet, hogy magával szeretné vinni minél több helyre. Lehet, hogy valaki a családban fél a nagytestű kutyáktól. Egy nagytestű kutya nagyon nem praktikus, volt mudim, most német juhászom van és azt kell mondanom, a mudival sokkal könnyebb volt az élet a mérete miatt. Nem néztek ki sehonnan, nem került egy vagyonba az etetése, könnyen lehetett szállítani akár kocsival, akár busszal, nem kellett attól tartani, hogy egy heves játék közben fellök valakit. A következő kutyám biztosan nem nagytestű lesz, hanem mudi vagy egy maximum hasonló méretűre növő más fajta.

2017. jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Platypus ***** válasza:
100%
Mondjuk azért, mert nem mások hülye általánosításai alapján választott kutyát, hanem a saját ízlése alapján. Azért mert valaki híres ember, még egy valódi személyiség, nem pedig egy karakter egy könyvben/filmben, hogy azt elemezgessem milyen kutyát képzeltem el mellé. A reális emberek nem úgy működnek ám, hogy ha szőke, ápolt nő vagyok, akkor nekem csivava kell, ha meg izmos pasas, akkor rotweiler. Fekete Lászlót nem ismerem személyesen, nem tudok semmit az életmódjáról, a szokásairól. Egy csivava, bernáthegyi vagy éppen amstaff között nem csak az a különbség, hogyan néznek ki és mit gondolnak róluk az emberek, hanem teljesen más életmód mellé passzolnak. Ha neki épp egy pici társasági kutya fekszik, akkor egészségére. Senkinek sem a "szakmájához" és a média elvárásaihoz kell igazítania a kutyaválasztását.
2017. jan. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
75%
Szőke nő vagyok egy corsoval és egy pittel :D Amúgy a csivik a legidegbetegebb jószágok. De tényleg annyi, hogy nem érdeklik az előítéletek.
2017. jan. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Hát az tuti,hogy nem érdekli ki mit gondoll, mert fojton emlegeti a csivaváit.
2017. jan. 22. 16:36
 18/21 A kérdező kommentje:
De magával nem hordja őket. Amúgy tényleg jámbor természetü, közvetlen, nem ismerem annyira,de ha élőbe oda mentem kérdezni kedvesen válaszolt, bár nem kutyás kérdéssel nyaggadtam, hanem a versenyekről.
2017. jan. 22. 16:41
 19/21 anonim ***** válasza:
És ha emelgeti a csivaváit az miért baj?XD
2017. jan. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Semilyen fajtát nem képzelek el mellé. Hadd döntse már el mindenki, hogy mi tetszik neki. Tudod, nem minden férfi érzi szükségét pénisznövelő staffinak. Természetesen, ha staffi tetszik valakinek az más. De ne azért legyen staffi, mert a társadalom azt várja a férfitól. Semmi gond a csivavával. Van egy nekünk is. Teljesen jól nevelt, okos, szófogadó szeretet gombóc.
2017. márc. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!