Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerika Staffordshire Terrier...

Amerika Staffordshire Terrier nem hízik?

Figyelt kérdés
A kutyám 21 hónapos törzskönyves kutya és elég vékony. Nemrég tértünk rá a tápra, és azóta soványodik. Már odáig jutottunk, hogy naöi 250 grammot kap belőle kétszer plusz még egy kis maradékkal keverve. Most egy nagyon kicsivel jobban néz ki, de nem az igazi. Azért váltottunk nyers húsról tápra mert nem akarta megenni a húst egy idő után. Taste Of The Wild tápot kap és az Ő súlyára napi 375 gramm van megállapítva. Közel a dupláját kapja már. Gondolom másik táp kell neki, de nem tudom milyen. Előre is köszönöm a válaszokat!

2017. ápr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a táblázat nem szentírás, ha a kutya fogy vagy hízik akkor többet vagy kevesebbet kell adni.
2017. ápr. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány kg a kutya?
2017. ápr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egy jó táp egyébként, szerintem nyugodtan adj többet. Maradékot viszont ne.

Hány kg amúgy? Kan vagy szuka?

2017. ápr. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tápváltásban is gondolkodhatsz ám. Hiába jó táp a TotW, nem mindenkinek válik be ugyanaz. Mi is sok fajtát kipróbáltunk, többek között ezt is plusz volt még Acana, Josera, Brit Care, Markus Mühle is, de egyik sem volt az igazi.

Én most Platinummal etetek, szépek tőle, kaki rendben. Kb. az előírásnak megfelelő adagot kapják.

Egy 30 kilós boxer, és egy 32 kilós amstaff-cane corso keverékem kapja.

2017. ápr. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Féreghajtva van normálisan ugye? Én megnézetném a kakiját, mert sok olyan féreg van amit nem irt ki a tabletta, mert annyira ritka hogy felesleges lenne belerakni ellenük is a mérget, hiszen a feleslegesért nem fizetne senki + pénzt. Persze az is lehet hogy rossz a táp, mi is már etettünk Josera Kids-el, ami jó is volt, csak kinőtte, etettünk Happy doggal, Josera festivallal, Josera lamm reisal, Dog chowval. Most Real Nature-t eszik, ne erre azt mondanám, hogy főnyeremény. De persze minden kutyunál más válik be, ki kell tapasztalni. Elég jó táp a/az Acana, Bosh, Orijen, Real Nature, Josera, Happy dog, Markus Mühle, Brit premium/care. Nyugodtan adhatsz neki többet is, más prémium tápot is, sok van nem csak amit felsoroltam, de egy vizsgálatot megérne ejteni.
2017. ápr. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!