Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám leesett egy méter...

A kiskutyám leesett egy méter magasból, megütötte a fejét sírt, de nem látszik rajta lenne-e valami baja. Lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Nagyon félek. 3 hónapos yorkie, megnéztem a szemét nem piros, mármint a fehér rész.
2010. máj. 25. 22:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik azóta? Ugyanolyan mint eddig bármikor? Játékos, virgonc, vagy esetleg levert?
2010. máj. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mint eddig, játszik, ugrál, szaladgál. Végig tapiztam sehol nem fáj neki. Kicsit talán fáradtkás, de az lehet azért van, mert egész nap úton voltunk, és nem aludt napközben.
2010. máj. 25. 22:54
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
túl fiatal..vidd állatorvoshoz.
2010. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Holnap délelőtt tudom el vinni leghamarabb.
2010. máj. 25. 22:57
 5/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok: szerintem akkor nincs baj Vele. Nekem is kölyök kutyusom van. De ha mindenképp biztos akarsz lenni a dologban akkor persze vidd el az állatorvosotokhoz s mondd el mi történt, nézze meg. De ha azóta semmi nem változott a viselkedésében, aktivitásában, akkor ne aggódj szerintem;)
2010. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Én is vinném orvoshoz, mert lehet reggelre rossz lesz a helyzet. Kicsi még, a fej beütésre pedig nagyon kell figyelni. Lehet most jól van, de 10 perc múlva akár rosszabbul is lehet. Kívánom, hogy semmi gond ne legyen.
2010. máj. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De hova vigyem este 11kor? Csak pesten találtam ügyeletet. Itt vidéken nincs ilyen.
2010. máj. 25. 23:04
 8/21 anonim ***** válasza:
reggel vidd orvoshoz! ha most játszik komoly baja nem lehet
2010. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Nekem pont tegnap halt meg nyolc hetes tacskó kölyköm. Este elejtettem, nagyon szerencsétlenül esett, reggel meg azt vettük észre hogy már halott szegény. Pedig esés után nem is látszott rajta semmi különös.

Szóval szerintem nagyon figyelj rá, bár tényleg nem tudom mit lehet csinálni állatorvos nélkül.

2010. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Itt alszik rajtam, és imádkoztam, könyörögtem, hogy ne legyen semmi baja, sírtam, de most hogy olvastam a tacskód szomorú történetét ordítani tudnék. Reggel irány az orvos, jajj csak ne legyen semmi baja. Csak számít valamit az a 4 hét plusz. Nem tudom mi tévő legyek. Teljesen el vagyok keseredve.
2010. máj. 25. 23:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!