Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat megszállta az ördög....

Kutyámat megszállta az ördög. Hogyan tidnám kiűzni belőle? :D

Figyelt kérdés

Komolyra fordítva a szót, két nappal ezelőtt minden ok nélkül egyszer csak bekattant. Azóta minden sz.rtért ugat, morog, rendetlenkedik, vitatkozik, kötekszik más kutyákkal. Elmentünk a Fressnapfba, eddig mindig szépen csöndben nézelődött. Na, most ahogy bedobtam az első cuccot a kosárba éktelen üvöltözésbe kezdett és ide-oda kapdosta a fejét és minden neszre ugatni kezdett. Utcán is random elkezd ugatni, nagyon égő. Tiltásra egyáltalán nem reagál, pedig meg van nevelve.Igen, rendesen le van mozgatva. Nem, nem fáj semmije, ez biztos. :D


Arra gondoltam, hogy őfelségét egy pár napig levegőnek nézem, akkor is, ha hisztizik illetve csak pórázas sétákat teszünk. Ettől kimegy belőle az ördög? :D



2017. szept. 9. 21:55
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Totál olyan, mintha speedet nyalt volna....

Vettem neki valami malátapasztát a Dm-ben, de nem hinném, hogy drogot csempésztek bele. :D

2017. szept. 9. 21:58
 2/20 anonim válasza:
48%

EXORCIST! EXORCIST! EXORCIST!

Itasd meg egy kis szenteltvízzel

2017. szept. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem fáj valamije? Attól is viselkedhet furcsán.
2017. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%
Orvosnál voltatok? Lehet szervi fájdalom is, esetleg férgesség vagy bármi egyéb amit te nem veszel észre.
2017. szept. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

A szentelt vízre gondoltam. :D


Nem, nem fáj semmilye, majd kicsattan a kis sz.rházi. :D

2017. szept. 9. 22:03
 6/20 A kérdező kommentje:
semmije
2017. szept. 9. 22:03
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
És ezt a röntgen vagy az ultrahang szemeddel vizsgáltad meg?
2017. szept. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
64%
Látom nagyon viccesnek találod ezt az egészet. :D Nem lehet hogy véletlenül kamu a kérdés? :D Ha annyira nincs igazából semmi baj a kutyáddal. Egyébként meg úgy gondolom nincs röntgen szemed hogy tudd hogy van-e szervi baja és két lábon járó labor se vagy hogy kimutasd a véréből az esetleges betegségeket. Az hogy te azt látod hogy "kutya baja" bocsánat a szóért kutya fszát se ér. :D
2017. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem el kéne vinni orvoshoz.
2017. szept. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Igen. De most tényleg, rendszeresen járunk orvoshoz, kizárt, hogy orvosi eredetű baja van.


Egyébként ivartalan kan. Ha ivaros lenne azt hinném, a környékbeli szukák miatt ilyen, mert több is tüzel...

2017. szept. 9. 22:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!