Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyámat megszállta az ördög....

Kutyámat megszállta az ördög. Hogyan tidnám kiűzni belőle? :D

Figyelt kérdés

Komolyra fordítva a szót, két nappal ezelőtt minden ok nélkül egyszer csak bekattant. Azóta minden sz.rtért ugat, morog, rendetlenkedik, vitatkozik, kötekszik más kutyákkal. Elmentünk a Fressnapfba, eddig mindig szépen csöndben nézelődött. Na, most ahogy bedobtam az első cuccot a kosárba éktelen üvöltözésbe kezdett és ide-oda kapdosta a fejét és minden neszre ugatni kezdett. Utcán is random elkezd ugatni, nagyon égő. Tiltásra egyáltalán nem reagál, pedig meg van nevelve.Igen, rendesen le van mozgatva. Nem, nem fáj semmije, ez biztos. :D


Arra gondoltam, hogy őfelségét egy pár napig levegőnek nézem, akkor is, ha hisztizik illetve csak pórázas sétákat teszünk. Ettől kimegy belőle az ördög? :D



2017. szept. 9. 21:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

7-esre válaszoltam. :)


Azért így írtam ki a kérdést, mert tényleg vicc már, amit csinál, hisztizik, de ha erélyesebben rászólok, mint szoktam, akkor már rögtön vigyázállásba vágja magát. Olyan, mintha túl lenne pörögve, csak tudnám, mi a fenétől.

2017. szept. 9. 22:10
 12/20 anonim ***** válasza:
Attól hogy rendszeresen jársz vele orvoshoz nem azt jelenti hogy az utolsó orvosi vizsgálat óta nem történt baja. Akármi. Ami nem látszik kívülről. Szóval akkor van 90%-os biztonsággal kizárva hogy nem szervi eredetű ha a tünetek fennállása óta elvitted orvoshoz és a röntgen, ultrahang, vérvétel mind negatív eredményekkel szolgált.
2017. szept. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
76%
Kérdező, vidd el állatorvoshoz. Elhiszem, hogy viszed rendszeres ellenőrzésre, de hátha mond valami okosat a doki bácsi, sosem árt biztosra menni. Ha minden rendben és továbbra is ordít a blöki, akkor nézz a közelben templomot, és akkor már csak a pap bácsi tehet csodát.
2017. szept. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Ha egy kutyának vagy macskának vagy bármilyen házikedvencnek hirtelen megváltozik a viselkedése, az első dolog kivizsgáltatni, hogy nem áll-e mögötte valami szervi ok. Ha ez kizárható, csak utána kezdünk el okoskodni más irányban.
2017. szept. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Hé, ki tüntette el itt az egyik választ? Melyik nyomi jelentette a moderátornak? Jesszus. Pedig jó volt. :D


Na mindegy, úgy tűnik megoldódott a rejtély. :D

Páromnak van 4 vadászgörénye, utálja őket a kutya. Egyik nap végig ő vitte a kutyát és a görényes cuccok közé dobta be a kutyahámot és mivel ő vitte utána is sétálni onnan vette ki, de utána már jó helyre rakta. Eredmény: görényszag a hámon, amit én ugyan nem éreztem, de a kutya valószínűleg igen. Jé, pont egybevágott az első görényszagú hámban tett séta és a téboly kezdete.


Kimostam. Holnap mindenre fény derül. :D

2017. szept. 9. 23:09
 16/20 anonim ***** válasza:
Nagyon jó orruk van, még simán érezheti valamennyire akár a mosás után is, de ez elég logikus magyarázatnak tűnik :)
2017. szept. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
No, ma már 2x voltunk sétálni és teljesen normálisan viselkedett! :) Páromnak meg a lelkére beszéltem, hogy a jövőben legyen szíves kerülni a kutyahám görényes cuccok közé történő bedobálását. :D
2017. szept. 10. 12:20
 18/20 anonim válasza:
Örülök, hogy minden rendben, és még az egyházat sem kellett bevonni :) vigyázz a blökire, nehogy a görény szaga még egyszer kihozza a sodrából :D
2017. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nos, a sátáni/démoni megszállás állatoknál kevésbé jellemző. Persze alacsonyabb intelligenciájuknak, és kisebb aurájuknak köszönhetően a kutyák könnyebben megszállható gazdatestek. Ezek után a démon következő célpontja többnyire a gazdi szokott lenni, mert a kutya vele gyakran lép interakcióba. Nyugi csak hülyéskedek!:-)
2017. szept. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
:D
2017. szept. 12. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!