Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kb. hány kölyök lesz? Mire...

Kb. hány kölyök lesz? Mire figyeljek oda a vemhesség alatt, ellés alatt?

Figyelt kérdés

APBTxKangal alom


/kan kangal/


A pit az enyém. Eddig kinti-benti tartású volt. A fedeztetés 16 napja történt. 3x is szóval biztosan lesznek kölyök.


A rosszindulatú, nem a kérdésre válaszoló vagy ivartalanítás hívők kommentjeire nem vagyok kíváncsi.



2017. dec. 28. 22:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

Gratulálok hogy a sok érvelés ellenére akkor is belevágtál a szaporításba. Senki nem fog neked ezen az oldalon segíteni.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__9013593-band..

2017. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Nem titkolom, ugyanaz a kérdező vagyok. Köszönöm. Igazán elismerés, neked pl. soha nem lesznek ilyen vérvonalú kutyáid.


Miért foglalkozol te más életével? Én se foglalkozok máséval, Tudtommal mindenkineg van elég baja. Kösz a haszontalan "választ"

2017. dec. 28. 22:43
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Előbb kellett volna ezekről tanulnid és csak utána szaporítanod. Azért ez elárulja a közönyödet és nulla felelősségtudatodat, hogy azt sem tudod hogyan állapítható meg a kölykök száma vagy mit kell kapnia a szukának...
2017. dec. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
90%

Hála az istennek nem lesznek hasonló "vérvonalú" kutyáim, mert nem szaporítok. A válasz pedig nem haszontalan, minden további válaszoló számára hasznos a link, kicsit megismerik a sztori előtörténetét.


Tudod minden normális tenyésztő tisztában van a vemhesség és ellés alatt mire kell odafigyelni, de még aki nem tenyésztő de normálisan akarna kölyköt (amilyennek beállítottad magad de láthatólag több okból is nem vagy az) ELŐRE utána néz hogy mire kell figyelni, nem meghágatja a kutyáját egy ismeretlen vérvonalú "kangallal" és nekiáll kérdezősködni hogy ja amúgy mire kéne odafigyelni...


És a saját dolgommal foglalkozok, hiszen azzal hogy az oldalra vagyok regisztrálva válaszolok a kérdésekre amiket feltesznek, onnantól kezdve hogy feltetted nem szűrheted le hogy "csak az válaszoljon aki olyan választ ad ami tetszik neked" alapon a válaszokat.

2017. dec. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Egy nagyon-nagy titkot elárulok most neked, van egy erre hivatott szakember, aki segít és jótánáccsal lát el, sőt még van egy olyan kütyüje is amivel "bele lát a kutyába". Na ezt úgy hívják, állatorvos. Szépen el kell ballagni hozzá, ha a kutyát is viszed magaddal az sokat segít. Egy olyan rendelőbe menjél ahol van ultrahang vizsgáló készülék, mert azzal bele is lát a kutyádba. Egyébként google. És pillanatok alatt találsz néhány jó oldalt:

Egy perc keresés után találtam egy olyat amelyik egészen jól leírja:

[link]


Ultrasound: Can detect fluid filled uterine vesicles as days 18 - 20 after ovulation. Heart beat can be detected by day 23 to 24, with a clear heartbeat on day 25. This is the most definitive method for confirming pregnancy in dogs. Tests are usually scheduled for day 28-30 for a clear reading and to avoid error introduced by looking for the heartbeat too early.


Ez alapján pár napot várhatsz (23-25 napos) és ott már egészen biztosat tudnak mondani.

2017. dec. 28. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Odafigyelek. Légyszíves a kérdésre válaszolj, de ha ezt nem vagy képes megérteni (szellemi okok miatt) akkor ne szemeteld tele az oldalt. Köszi


Amúgy sok helyen olvastam (kutyabarat.hu,kutyabarathelyek.hu,háziállat.hu) a felkészülésről de reméltem itt megtudhatok mást is. Esetleg személyes tapasztalatokat

2017. dec. 28. 22:50
 7/25 anonim ***** válasza:
94%

Ezt fordítva szokták. Előbb utána néz, informálódik, azután cselekszik. Meg persze legalább 3x átgondolja, hogy biztos jó-e az, amit csinál/csinálni akar...


Nem fogsz kapni "normális" válaszokat, ott az internet, mindent megtalálsz. Felelőtlen szaporítóknak itt senki nem fog segíteni, hiszen az a cél, hogy az ilyen hozzád hasonló emberek végre eltűnjenek.

2017. dec. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5! Eddig te vagy a második ezen a nyomorult oldalon aki segít :)(bár kar hogy sértegetsz)
2017. dec. 28. 22:53
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Off: Pitbull- Kangal keverékek. Az azért igen :D ha mondjuk születik 10 kiskutya, akkor van 6-7 olyan több éves kutyás, lehetőleg pásztorkutyás és bull típusú kutyás tapasztalattal rendelkező ismerősöd, akire nyugodt szívvel rábíznád a kőkemény, egygazdás kutyáidat, ezenkívül naponta sétáltatják, minőségi táppal etetik stb? Ja, és épp most szeretnénk kutyát.

Nekem elég sok kutyás ismerősöm van, de én alig tudnék ennyi embert összeszámolni, de lehet ez a te falud jellegzetessége :D

2017. dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező: fél perc alatt találtam legalább 5 olyan oldalt ahol teljesen jól le van írva. Hamarabb mint, hogy itt egy kérdést fel lehet tenni. Illetve ha nekem bármi olyan kérdésem van ami meghaladja a google képességeit akkor elballagok az állatorvoshoz, vagy felhívom telefonon, és válaszol mindenre. Bocs, de nagyon ki vagyok attól, hogy akár itt, akár más hasonló kérdezz-felelek fórum tele van olyan kérdéssel amire a válasz maximum az első 5 google találatban benne van. Az állatorvos meg azért is jó ötlet, mert ahogy olvashatod az általam linkelt oldalon is, ha jót akarsz szinte folyamatos állatorvosi kontroll javasolt, tehát gyakori vendég leszel ott. És nem hiszem, hogy este 22:35-kor derül ki, hogy már 16 napos a feltételezett vemhesség, és mindezt egy hosszú évvégi hétvége előtt 1 nappal. Holnap reggel hívd fel az állatorvosodat minden kérdésedre választ fog adni.
2017. dec. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!