Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bandog. Hol találnék fedező...

Bandog. Hol találnék fedező kan kangalt?

Figyelt kérdés

Szóval van egy szuka ADBA tk-s amerikai pit bull terrierem aki 5 éves. 1 éve vettük olyan helyről ahol harcoltatták. Nagyon sikeres volt de mi semmi képp se akartuk folytatni. Némileg rehabilitáltuk, nálunk nagyon jó élete van egyébként. Naponta több óra séta a mezőn, a városban, rengeteg pecázás, futópad,labda,magasugrás... szeretet. Kinti-benti kutya, minőségi táp, rendszeres állatorvosi vizsgálat.Szeretnék bandogge kiskutyákat. Egy nagy, erős kangallal akarnám be fedeztetni.


Hol találhatok ilyen kangal kant?


A negatív/sértő vagy nem a kérdésre válaszoló kommentekre nem fogok válaszolni. Előre is köszönöm a válaszokat



2017. dec. 9. 10:53
1 2 3 4 5 6
 1/54 A kérdező kommentje:
Illetve egyetlen almot szeretnék tőle. Utána ivartalanítanám, nem szándékom tenyészteni, EGY alomt szeretnék. 3-4 kiskutyánál többet nem tartanék meg. Azokat a kiskutyákat pedig megtartanám örökre
2017. dec. 9. 10:57
 2/54 anonim ***** válasza:
85%

Ezen az oldalon nem támogatják a szaporítást, szóval az enyémnél sajnos csak sértőbb kommenteket fogsz kapni.


Fajtatiszta törzskönyves eredményes kangal kannal jó esélyjel nem fedezik be a kutyádat, mert az szaporításnak minősül és a jó vérvonalakat nem pocsékolják ilyenre, ha meg találsz egy ránézésre "nagy erős kangal kant" aminek nincs papírja de azért tetszik az pedig nem fajtatiszta szóval nem valószínű hogy a kívánt eredményt hozza meg.


Egyébként ez nekem nonszensz hogy 3-4 kiskutyát meg akarsz tartani. Mire? És a maradék ha ellik a kutya 11-et mert amúgy jellemző a fajtára? Születéskor elrendezed vagy mi (legalábbis ebből hogy 3-4-et akarsz megtartani nagyon arra lehet következtetni).

Ha pedig mondjuk felneveled őket is tisztességgel kinek ajándékozod el? Visszakerülnek oda ahonnan az anyát hoztad hogy harcoltassák vagy 90%-os az esély hogy nem megfelelő gazdához kerülnek aki jól ért hozzá.


Ne haragudj de ezt én sem tudom támogatni.

2017. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 A kérdező kommentje:

Mint mondtam azt a 3-4-et nem adom örökbe. A többi a kan gazdáját illetné. Ha ő úgy akarná, elajándékozná. Vagy ebben még megegyezünk, tök mindegy. Nyilvánvalóan nem ölném meg. Vagy ha rám maradna 7 annak a 3-4nek találnék gazdát. Nem olyan nehéz, nem kevés jó gazdának ítélhető ismerősöm van.


Nem értem mi nonszensz 4-5 kutyán.


nem városias tartású kutya gazdáját fogom megkérni. A kangalnál amúgy nincs "eredményesség" én nem a kiállítási eredményekre mennék. A szomszédnak egy szuka kangalja van, szerintem százmilliárdszor használhatóbb mint egy kiállítási kutya. Igazi kemény kötésű kutya. És van papírja. Szóval igazából egy tök ugyanilyen kutyát szeretnék találni, csak kan legyen.


Nem is kell semmit támogatni, nem pénzt kértem, csak egy kérdést tettem fel.

2017. dec. 9. 11:53
 4/54 anonim ***** válasza:
79%

"1 éve vettük olyan helyről ahol harcoltatták"


Szóval nem csak a szaporítást de a kutyaviadalok is támogatod. Remek ember lehetsz. Továbbá bűnrészes is lettél mivel tudomásod van egy bűncselekvényről, állatkínzásról és mégsem teszel semmit bejelentést.

2017. dec. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
Nem támogatok senkit és semmit. Csak megmentettem egy harcoltatott kutyát... Kanapé harcosok.... -.-"
2017. dec. 9. 11:59
 6/54 anonim ***** válasza:
81%

Azt azért vágod hogy millióan vesznek pitbullt meg amstaffot faroknövelés meg villogás céljából? Honnan tudod hogy a te kutyáid nem egy ilyen kreténhez kerülnek majd aki szärt sem ért a nevelésükhöz és utána mennek a menhelyre vagy megtámadnak valakit és mennek a hiradóba, mert ilyen fajtánál sanszos.


Az meg nettó hülyeség hogy a többi kölyök a kan gazdáját illetné, a kan gazdájának pont nem lesz szüksége 5-6 kölyökre hogy az ő gondja legyen őket oltatni nevelni meg helyet keresni. Nem tudom milyen helyről jössz de ez az egész elképzelésed nonszensz és álomvilág. Ez pedig hogy sok ismerősöd jó gazdának bizonyulna hát:

1. Amikor van egy szép kutyád és 10-en mondják hogy ha lesz kiskutyája kell nekik belőle jó ha a 10-ből 1 igent mond amikor már megvannak a kiskutyák, a többi nem gondolta komolyan

2. Az hogy jó gazdája lenne-e egy ilyen kutyának az nem feltételezés kérdése, ezek kemény kutyák, mind a két fajta, és nem kezdő kutyásnak való, nem is kerti dísznek. Nem kell feltételezni másokról hogy jó gazdája lenne mert nem abban merül ki hogy eteti itatja és van egy kutyaháza meg naponta kimegy hozzá egyszer-kétszer vagy hetente viszi egy kört az utcában.

2017. dec. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Mint írtam majd megegyezünk.

Azt is írtam, hogy sok rendes embert ismerek. Itt falun belül, látogathatnám. Teljesen komolyan gondolták és ők is segítenek kangal kank keresni. Nem feltételeze, tudom. Ők is tudják.


Örülnék ha valaki megerőltetné magát annyira hogy a kérdésre válaszoljon

2017. dec. 9. 12:13
 8/54 anonim ***** válasza:
87%

Örülnék ha figyelnél és értelmeznéd amit mondtam első körben: ez az oldal nem támogatja a szaporítókat, senki nem fog segíteni keresni neked egy kant hogy agyba főbe felelőtlenül szaporítsd a kutyákat és töltsd a menhelyeket.

Szerinted hogy telnek meg a menhelyek? Hát pontosan így. "Csak egy alom kell mert kutyát akarok belőle megtartani, egy csomóan jelentkeztek még hogy akarnának de végül vagy nem kell nekik vagy öt hónaposan olyan kezelhetetlen a kölyök hogy kirakják vagy menhelyre viszik."


Tudod te hány bull típusú kutya van az olyanok miatt mint te a menhelyen? Ha ilyen kutyát akarsz miért nem mész és fogadsz örökbe. Egyébként is meg ha törzskönyves a pitbull még jól meg is ütheted (és remélem meg is fogod) a bokádat ha szaporítod szándékosan mert általában a tenyésztő szerződésbe foglalja hogy nem lehet a kutyát szaporítani illetve ha eladják sokszor előjogot élvez az általa tenyésztett kutyára. Bár nem tudom hogy adhatott kutyát harcoltató embereknek.

2017. dec. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
75%
De mire kell neked 3-4 kutya? Mit akarsz velük csinálni?
2017. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
78%

Sehonnan! Ivartalaníts! Minek egy újabb alom? Dunát lehet rekeszteni az ilyen típusú kutyákkal a menhelyeken! (ez persze egyéni vélemény)


Ha tenyészteni szeretnél, szűresd le a szukát a fajta jellemző betegségeire, vidd el tenyész szemlére, egy két kiállításra, aztán vágj bele a kenel név váltásba.

A kiállításokon és tenyész szemlén ki tudod szemelni a megfelelő kant. Ha kan gazdája is úgy gondolja érdemes a szukád rá akkor szép alom lesz. A kicsiket törzskönyveztesd, féregtelenítsd, adasd be nekik az oltásokat és chippel szerződéssel már mehetnek is az új gazdihoz.


Ha nem akarod így csinálni ne is vágj bele mert te is csak egy szaporító leszel amiből megszámlálhatatlan van.


Van amúgy egy klub itt érdeklődj, de csak ha TENYÉSZTŐ szeretnél lenni nem pedig SZAPORÍTÓ!:

[link]

De itt csak tenyésztőket találsz szaporítókat nem.

2017. dec. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!