Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek nem felháborító...

Szerintetek nem felháborító ami az illatoson történik?

Figyelt kérdés

[link]


Tiltakozzatok ti is!

[link]


2010. jún. 4. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez durva...én már el is kezdtem az aláírásgyűjtést!
2010. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva.Teljes mértékben egyet értek a kezdeményezéssel. Vagyis, a tiltakozással. Aki kicsit is járatos az állatvédelmi témában, akár csak úgy hogy rendszeresen olvas az pontosan tudja miről van szó. Ezeknek a kutyáknak a fényképezése az esély a gazdihoz kerüléshez vagy akár a fajtamentők felfigyelnek rájuk.

Ez az igazgató nincs tisztában döntésével.

2010. jún. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Valóban felháborító!!! De nem lehet, hogy a kutyák elaltatására pénzt kapnak, ami az ő zsebüket gazdagítja, a kutyákat meg egyszerűen megfojtják, vagy valami?! Nem akarok vagdalkozni,de biztos h van vmi hasznuk ebből. De így még rosszabb az egész! Szerencsétlen kutyáknak ez az egyetlen lehetőségük volt, hogy új esélyt kapjanak...:(
2010. jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó: van abban valami amit mondasz. Érthetetlen hogy mért akarnak akadályozni egy eddig jól működő kutyamentő módszert. Évek óta fotóztak, mentettek, összekötöttek azok az állatvédők, rengeteg kutyusra talált így rá régi vagy új gazdija, nem értem mi volt ebben a zavaró? Legalább adnának magyarázatot!
2010. jún. 4. 14:07
 5/14 anonim ***** válasza:
elnézést kérek tudom hogy tán ez nem ide tartozik szerintem de vevök le fizetik a gondozot!!!!az interneten látam hogy csak 6.hó2.-ától lehetett volna elhozni a kutyust és mi ki mentünk az illatos utra örökbe fogadni de minden kis fajtáju kutyus ki volt vive és látunk egy kutyust amire szintén 6.hó2.án lehetett volna el vinni de oda adták egy csládnak és ép halotuk hogy a cslád fel kinált 5000ft ott és egyböl el is vihete pedig a gazdája meg utána jött kb fél órával és nem volt benzt a kutyus.ez most hogy is müködik?
2010. jún. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jah és 5.hó 23.-án mentünk
2010. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok járatos a témában, csak néha itt is nézelődöm.

Aki a tiltakozást szervezi, esetleg jelezhetné a Fókusznak, Nők Lapjának, stb. Hátha segítenének!!!! Borzasztó :(

2010. jún. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet! Fókusznak hogy lehet szólni? Vagy valamelyik híradónak?
2010. jún. 4. 15:01
 9/14 A kérdező kommentje:

Megtaláltam: [link]


Írjunk nekik minél többen, ha látják hogy több embert érdekel a téma nagyobb az esélyünk!

2010. jún. 4. 15:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egészen egyszerűen döbbenetes! Csatlakozom a tiltakozók táborához, felháborító és bicskanyitogató, hogy ilyet meg lehet tenni!
2010. jún. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!